Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

CC hiç kazanacak enerjiyi veremiyor. İsyan eden, gaza getiren, ben kabul etmiyom diyen birisi yok takımda. Kavga çıkarmaları filan lazım takımın gaza gelmesi, ateşlenmesi, olum bak sizle görüşücez demeleri lazım. Başka şekilde kazanacak gibi durmuyolar.

Valla gelecek yılın şampiyonunu belirleyecek en önemli gelişme ama yine de sen bilirsin :D
Bir şey olmaz. GSW bu sene geçen seneye göre form düşüklüğü/salmışlık yaşadığı için öyle görünüyor. Geçen seneki ritmi bulurlarsa karşısındakilerin önemi yok. Şu üçlüyü ellerinde tutup sağlam 1-2 takviye daha yaparlarsa zaten ezip geçtikleri ligi daha bir başka ezerler :D O yüzden ben takmıyorum nereye gideceğini. Lakers diyorlar ama umarım gitmez. Laker'ı severim o yüzden oraya gitmesini istemiyorum.

Bir şey olmaz. GSW bu sene geçen seneye göre form düşüklüğü/salmışlık yaşadığı için öyle görünüyor. Geçen seneki ritmi bulurlarsa karşısındakilerin önemi yok. Şu üçlüyü ellerinde tutup sağlam 1-2 takviye daha yaparlarsa zaten ezip geçtikleri ligi daha bir başka ezerler :D O yüzden ben takmıyorum nereye gideceğini. Lakers diyorlar ama umarım gitmez. Laker'ı severim o yüzden oraya gitmesini istemiyorum.
Mesele zaten Golden State'in bu şampiyonluktan sonra daha da formunun düşmesinin daha yüksek olasılık olması. Çünkü rehavetten ve aşırı güçlü olmalarından kaynaklanıyor bu durum. Bi çözüm bulabilirler belki ama düşük ihtimal. Zaten bu yıl bütün sene çözüm bulamadı Kerr duruma.

Mesele zaten Golden State'in bu şampiyonluktan sonra daha da formunun düşmesinin daha yüksek olasılık olması. Çünkü rehavetten ve aşırı güçlü olmalarından kaynaklanıyor bu durum. Bi çözüm bulabilirler belki ama düşük ihtimal. Zaten bu yıl bütün sene çözüm bulamadı Kerr duruma.
Hallederler bir şekilde ya. İş buralara gelsin yeter ki.

Lebron'u tüm salonun alkışlaması güzel bi sezon bitişi oldu, hak etti.

GS ile alakalı en sevdiğim şeylerden biri, hiç mi ego olmaz arkadaş?! Vasat oyuncularda bulunan ego bile yok Hall of Fame olacak adamlarda. Curry 2 gün önce berbat oynamasına rağmen çabuk toparlamış ve çok iyi oynadı evet ama Durant sahneyi ilk 2 maçta olduğu gibi zorlamayıp ona bıraktı yine. Bu adamların bu anormalliği zaten böyle bi süper takımı sonuç verdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık