Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Molayı kendin al o zaman deve.Bu kadar da mı bilgin yok.

@Uchiha Itachi bilerek isteyerek adamın gözüne parmak sokan adam hala maçta oynuyor işte.Ttyi rakibin altına girip sakatlamaya çalışmaktan atıyorlar ama aynısını yapıp adam sakatlayanlar hala devam edebiliyor.

Bunlarım hepsi Adam Silver denen kepçük ağızlı fetocu yuzunden oluyor.Sterni arayacağım aklıma gelmezdi.

Kontrolsüz bir şekilde çarpma falan yok gayet normal bi "charge" var ve hareketli olduğu için de faul.
Hocam %100 savunma faulü fazla uzatmaya gerek yok.
Dün ateşli kafa ile yazmışım.Şimdi tekrar bakınca neye kızdığımı anladım.Normalde hakemler bir faul kararı vermiş ise bunu değiştiremiyorlardı.Bir hakem hücüm faul verdi,diğeri Lebron no-charge zone içinde dedi ve izlediler.Burada normalde Lebronun no-charge zone içinde olmadığının görülmesi ile hücüm faul kararının kesinleşmesi gerekirdi ama değişen kurala göre artık faul olup olmadığına da baka biliyorlarmış.Örnek veririm dediklerim de bunlar.Hatta çok iyi hatırlıyorum.Lebron içeri drive ederken yanılmıyorsam 13 play offlarıydı Paul geroge adamını takip ederken lebronla çarpışmış ve hücüm faul kararı çıkmıştı.Oysa Lebron sayıya giderken George karşısına çıkmıştı.Orada da izlemişler ve hücüm faulu vermişlerdi.Benim aklıma o anda bu geldiği için o şekil yazdım.Kural değişmiş haberim yoktu.Sözün özü verilen karar değiştirilemiyordu artık değişiyormuş.

Birkaç günce önce paylaşılmıştı. Kevin Durant'i izolasyon oyunu GSW'ye zarar veriyor diye. Ben de biraz araştırdım, yorumları falan dinledim de şöyle bir çıkarım benim daha çok mantığıma yattı. Takımın kötü oynamasının ya da bazı şeylerin yürüyememesinin sebebi KD'nin izolasyon oyunun değil. Takımın zor durumlarda topu KD'ye verip onun oyunu bitirmesini istemesi. Sanki şöyle bir algı var: ''KD olmasa bu takım daha iyiye gider'' diye. Buna pek katılmıyorum. Neyse sizlerin de fikirlerini duymak isterim.

Birkaç günce önce paylaşılmıştı. Kevin Durant'i izolasyon oyunu GSW'ye zarar veriyor diye. Ben de biraz araştırdım, yorumları falan dinledim de şöyle bir çıkarım benim daha çok mantığıma yattı. Takımın kötü oynamasının ya da bazı şeylerin yürüyememesinin sebebi KD'nin izolasyon oyunun değil. Takımın zor durumlarda topu KD'ye verip onun oyunu bitirmesini istemesi. Sanki şöyle bir algı var: ''KD olmasa bu takım daha iyiye gider'' diye. Buna pek katılmıyorum. Neyse sizlerin de fikirlerini duymak isterim.
Gsw Kd iso oynuyor diye bu durumda değil,Gsw bu durumda diye Kd bu şekilde oynuyor.Yaptığın çıkarıma kesinlikle katılıyorum.Dün de belli oldu zaten.Curry dışında maça gelmemiş Gsw.Savunmada hallaç olmasını dikkate almaz isek Durant de var.

Gsw Kd iso oynuyor diye bu durumda değil,Gsw bu durumda diye Kd bu şekilde oynuyor.Yaptığın çıkarıma kesinlikle katılıyorum.Dün de belli oldu zaten.Curry dışında maça gelmemiş Gsw.Savunmada hallaç olmasını dikkate almaz isek Durant de var.
Bence de. Zaten adamların KD'yi alma sebepleri Clevland'a final serisinde kaybettikten sonra (2015 galiba) onları bir üst noktaya falan değil miydi. GS bu sene takım olarak kötü. Koçları falan açıklama yapıyor bu kadar zafer kazandıktan sonra oyuncuları motive etmek çok zor diye. Özellikle bu sene.

Bence de. Zaten adamların KD'yi alma sebepleri Clevland'a final serisinde kaybettikten sonra (2015 galiba) onları bir üst noktaya falan değil miydi. GS bu sene takım olarak kötü. Koçları falan açıklama yapıyor bu kadar zafer kazandıktan sonra oyuncuları motive etmek çok zor diye. Özellikle bu sene.
Bir nevi olsun abi ne olursa olsun biz maçı alırız havası var.Takımın da bu sene sonunda değişeceğini düşünüyorum.Bench olarak inanılmaz kötüler.2016daki takımın benchi muhteşemdi ama son iki senedir çaylaklarla yürümeye çalışıyorlar.Tabi ilk beş muazzam olunca böyle oluyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık