Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki Tutarsızlıklar ve Saçmalıklar

Naruto'nun Kurama ve senjutsu hariç bir yeteneği olmaması, rasengan dışında bir jutsu öğrenmemesi.
Animede dev dev monitörler var, teknoloji üst düzey. Fakat mesajlar ilkel bir şekilde güvercinlerle gönderiliyor.
Neji vs Naruto savaşında Neji yeteneğin doğuştan geldiğini, sonradan kazanılamayacağını söyledi.
Özel biri olarak doğmadığın sürece olduğun yerde kalırsın dedi. Ardından Naruto seri sonunda Rikodo'nun oğlu çıktı.
Naruto kendisiyle çelişen, yan karakterlerin fazla boş olduğu, vakit kaybı bir animeden fazlası değildir.
Ulan koca anime Saske Saske diye bağırmakla geçiyor. Sasuke, Orochimaru ve Akatsuki dışında herhangi bir konu yok.
Ayrıca Orochimaru dışında kötü bir karakter yok. O kadar itlik puştluk yapan bir karakterin geçmişini gösterip, ona acımamızı, ve iyi biri olduğunu düşünmemizi istiyorlar sürekli.
Tamam bu yapılır, ama her karaktere yaparsan bu saçmalığı ne anlamı kaldı?
Obito mesela manitası öldü diye herif dünyayı yok etmek istiyor, ne alaka lan????
Üstelik yazar bu iğrenç karakteri bile sevdirebilmeyi başardı, gerçekten çıldırmalık bir seri.
Bu ve bunun gibi tüm saçmalıkları yazarın egosuna ve sapıklığına bağlıyorum.
Bu aptal animeyi arkadaşımın zoruyla 1.5 yıl gibi bir sürede zor bitirdim. Şayet varsa başlamayı düşünen katiyen kendine bu kötülüğü yapmasın.

Son düzenleme:
Naruto'nun Kurama ve senjutsu hariç bir yeteneği olmaması, rasengan dışında bir jutsu öğrenmemesi.
Animede dev dev monitörler var, teknoloji üst düzey. Fakat mesajlar ilkel bir şekilde güvercinlerle gönderiliyor.
Neji vs Naruto savaşında Neji yeteneğin doğuştan geldiğini, sonradan kazanılamayacağını söyledi.
Özel biri olarak doğmadığın sürece olduğun yerde kalırsın dedi. Ardından Naruto seri sonunda Rikodo'nun oğlu çıktı.
Naruto kendisiyle çelişen, yan karakterlerin fazla boş olduğu, vakit kaybı bir animeden fazlası değildir.
Ulan koca anime Saske Saske diye bağırmakla geçiyor. Sasuke, Orochimaru ve Akatsuki dışında herhangi bir konu yok.
Ayrıca Orochimaru dışında kötü bir karakter yok. O kadar itlik puştluk yapan bir karakterin geçmişini gösterip, ona acımamızı, ve iyi biri olduğunu düşünmemizi istiyorlar sürekli.
Tamam bu yapılır, ama her karaktere yaparsan bu saçmalığı ne anlamı kaldı?
Obito mesela manitası öldü diye herif dünyayı yok etmek istiyor, ne alaka lan????
Üstelik yazar bu iğrenç karakteri bile sevdirebilmeyi başardı, gerçekten çıldırmalık bir seri.
Bu ve bunun gibi tüm saçmalıkları yazarın egosuna ve sapıklığına bağlıyorum.
Bu aptal animeyi arkadaşımın zoruyla 1.5 yıl gibi bir sürede zor bitirdim. Şayet varsa başlamayı düşünen katiyen kendine bu kötülüğü yapmasın.
Obitoya talk no jutsu yapan narutonun annesi ve babasının ölümüne neden olmasıda ayrı bi saykoluk.Bide obitoyu kaguya toza dönüştürünce çok havalıydın falan filan deyip ağlamaklı oldu bu mal.Lan serinin başından beri başına gelen bütün kötülüklerin sebebi bu adam.Ananı babanı öldürdü , ailenin kim olduğunu bilmeden büyüdün , bütün köy nedense senden nefret etti , bir arkadaş gördüğün sasukenin sülalesinin ölümündede parmağı var bu manyağın.NİYE AĞLIYON OLUM BU ŞERREFSİZ , PSİKOPAT ÖLÜRKEN !!!!!

Bence tabii ki.

Hinata , Pain karşısında gösterdiği cesaret ile Sakura'dan üstünlüğünü göstermistir.
Bütün köy gözlerinin önünde yıkılırken kıçımı kaldırayım bende ninjayım lan demek yerine NARUTOOO !!!1! TASKETEEEE!!1!
Serinin geri kalanında bu yüzle narutoya artistlik yapmaya devam etmesi yok mu birde :fool:
Sasukeyi kurtarmak için narutoya yalandan seni seviyorum demeleri , obitonun gözüne yarım saatte saplayamadığı kunai vs. vs. diye gider :at:

Bütün köy gözlerinin önünde yıkılırken kıçımı kaldırayım bende ninjayım lan demek yerine NARUTOOO !!!1! TASKETEEEE!!1!
Serinin geri kalanında bu yüzle narutoya artistlik yapmaya devam etmesi yok mu birde :fool:
Sasukeyi kurtarmak için narutoya yalandan seni seviyorum demeleri , obitonun gözüne yarım saatte saplayamadığı kunai vs. vs. diye gider :at:
Her ne kadar sakura'yı sevsemde Hinata +2 üstür. Ve mesajınıza katıliyorum.:good:

Bu manganın tek başarısı içinden İtachi ve Tobirama gibi iki kaliteli karakter çıkarmış olmasıdır.Onun dışında iyi bir manga değil.

Ayrıca Senjulara ne olduğunu hala çözemedim.

Hinata , Pain karşısında gösterdiği cesaret ile Sakura'dan üstünlüğünü göstermistir.
Sakura o cesareti Kaguya karşısında gösterdi. Şu boş Hinatayi ovmeyin. Tek yedi gitti işte.

Serideki Konan, Kaguya ve Tsunade dışı bütün kadınlar çöp ve karaktersiz. FB'leri sayma

Saldirmaz. O saldırıyı klan olmayan Sakura yapar, Hyuuga gibi en elit klandan birinin prensesi yapamaz işte. Paine boş atar yapar tek yer. Hinata bu serinin memeleri büyük diye fan servis yapıldığı , ana karakter bağlı diye sevilen bir karakter.

Bu kadının varlığı Hyuuga ailesine hakaret, prensesi ve bunun için diğerlerinin bird cage'e maruz kalması Hinatayi 10 numara aşağı çekiyor.

Sakura Hinatanin 100 katı iş yapmıştır .bunu göz ardı edip Pain olan yeri baz almak tamamen hakarettir

Işin sonunda ikisi de boş bir karakterdir
Hinata kendisinin güçsüz olduğunu kabul ediyor zaten. Biraz çekingenlik ve utangaç. Sakura "Shanarro" demiyor her zaman.:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık