Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

En Güçlü Kimdir?

• Hashirama Senju

Kullanılan: 7 14.6%
  • Kaguya Otsutsuki

Kullanılan: 28 58.3%
  • Madara Uchiha

Kullanılan: 4 8.3%
  • Minato Namikaze

Kullanılan: 0 0.0%
  • Naruto Uzumaki

Kullanılan: 7 14.6%
  • Obito Uchiha

• Sandaime Raikage

• Sasuke Uchiha

Kullanılan: 1 2.1%
  • Diğer

Kullanılan: 1 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    48
Eğer yaşasaydı minatoydu bence ama hashirama en güçlüsü.
İlerde naruto en güçlü olacak açık zaten.
Madara bence Tobiden güçlüdür görüğüm kadarıyla
Hashirama ile Edo madara denktir madara şu an hashirama ile savaşsa kazanamaz ama kaybetmezde hashirama yenilmez bir karakterdir.
Benim fikirlerimde aynen bu şekilde. :good:

Bence Madaradır. Edo halindekini değerlendiriyorum ama yenilenme özelliği olmadan yine de Madara alır. Çünkü Madara vs Hashirima da Rinneganı yok ayrıca Hashirimanın hücrelerine de sahip değil buna rağmen çok başa baş giden bir5 vs oluyor. Sonucda Hashirima alıyor. Ama şu anki halini Hashirima bile alamaz. Minatoya gelince de Minato çok hızlı ama Susanooyu delecek kadar güçlü saldırıları yok. Hele ki Madaranın Susanoosunu bu yüzden Madara derim.

Hashirama soylendigi kadariyla yenilenme jutsusu sayesinde yasayan edo tensei gibi bir sey. Senju soyunun bilinen en guclu shinobisi olduguna gore bunun yaninda fiziksel guc ve chakra seviyesi ustune de mistik denebilecek mokuton jutsusu... Bu adam nasil yenilir tahmin bile edemiyorum. (Minato reis belki bir seyler yapabilir gerci ama neyse fanligimi konusturmayayim simdi :D)

.Edo Hashirama ve Edo Tobirama + Orochimaru bir Hiruzen'i tek başına yenemediler.

Hiruzen dediğimiz adam Kage koltuğunu kendinden güçlü olduğunu kabul ettiği için Minato'ya bırakmış adam.Siz düşünün.
Hayır Hashirama ve Tobirama tam gücüyle savaşmadı aslında savaşamazdı çünkü %30 güç ile gelmişler.

.Edo Hashirama ve Edo Tobirama + Orochimaru bir Hiruzen'i tek başına yenemediler.

Hiruzen dediğimiz adam Kage koltuğunu kendinden güçlü olduğunu kabul ettiği için Minato'ya bırakmış adam.Siz düşünün.
Demi olay çok saçma :D Söylentilere göre Madaradan daha güçlü olan Hashirima 1 kageyi alamazken tabi Hiruzen o tekniği kullanmasaydı yenilirdi ilerki süreçte ama o 3lünün Hiruzene tek atması lazım. 5 kageyle dalga geçen bir Madara var :D

Demi olay çok saçma :D Söylentilere göre Madaradan daha güçlü olan Hashirima 1 kageyi alamazken tabi Hiruzen o tekniği kullanmasaydı yenilirdi ilerki süreçte ama o 3lünün Hiruzene tek atması lazım. 5 kageyle dalga geçen bir Madara var :D
Guc dengesi zaten Naruto serisinin en basarili kisimlarindan biri sayilmazdi ama artik hepten alt ust oldu. O ona tek atar bu bundan guclu o zaman bu alayini otturur falan. Biz de ne dusunecegimizi bilemiyoruz artik.

Listedekiler arasından kendi güçlerine göre kıyaslarsak(Madara'nın kendi uchiha güçlerini kastediyorum,Hashirama'nın senju güçleri ile elde ettiği rinnegan falan yok)Hashirama en güçlüsüdür.(Listeye göre söylüyorum,Kaguya falan dahil değil)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık