Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

Orochimaru Itachi'ye yenildi,
Bee Nagato'ya yenildi,
Raikage Bee'den daha güçsüz,
Kisame'yi salla,

Nagato, Itachi, Obito ve Tsuchikage kalıyor geriye, ankette yok ama Sarutobi bunların yanına eklenebilirdi, neyse ihtiyarlara da pek şans tanımıyorum gerçi ben, ilk üçlü arasında gidip gelir, ama Nagato daha ağır basıyor..

valla ben bu anketten bir sey anlamadım :D

obitonun rinneganlı halimi ? yani su rikoudo modu var birde.öyle olursa ondan güclü sadece senjutsu gücüyle hashirama birde madara kalıyor geriye zaten o yüzden oyu ona veririm.

ama obitonun zaman durumunu algılayamadıgım için.oyumu nagatoya vericem.nagato bence itachiden güclüydü.itachi belki yanında götürür nagatoyu ama totalde nagato daha güçlüydü.chakra gücüde daha fazlaydı.:good:

Roronoa Zoro

Biri de çıkıp Sasuke dememiş.
Sasuke'nin son hali tokat manyağı eder İtachi'yi.

Güçlü olan Kyubi,Naruto çok güçsüz kaldı. :(
Kakashi rasen shuriken antermanı yaparken, Naruto ya senin çakran, benimkinin 4 katı dedi. Kyubiyi bastırmasaydın 100 katı olurdu demişti. Kyubi Naruto 'nun çakrasını dengesizleştirdiği için en basit şeyleri bile yapamıyordu. Şimdi oğlu Naruto Küçükken içinde Kyubi olmasa ne seviyede olacağını gösterecek.
Ankete gelince Obito nun hangi zamanını alacağız ona göre değişir sonuç. Obito yu yenen tek güç yine kendi gözü oldu sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık