Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

• Kullanılan toplam oy
    113
Orochimaru daha güçlüdür vermişlerdir yada daha zayıfsa problem yok bence.Konan ve Pain çocukluk arkadaşı olması sistemde fark yaratmaz bence ama hadi istisna diyelim.Kendi korumasında olsun diye yanında tutmuş olabilir.Korumaya alması daha güçlü olduğunu da gösterir yine sorun yok.
Ben bahsettiğin durumu sadece Tobi-Deidara ikilisinde gözlemledim, onda da zaten Tobi kimliğini gizliyor ondan çömez muamelesi görüyordu. Pain hariç görünürde diğer üyeler arası hiyerarşi yok.

Ha, Deidara Sasori'ye, Kisame Itachi'ye saygı duyması ayrı meseleler. Kishimoto'nun kasıtlı yaptığını düşünmüyorum.

Ben bahsettiğin durumu sadece Tobi-Deidara ikilisinde gözlemledim, onda da zaten Tobi kimliğini gizliyor ondan çömez muamelesi görüyordu. Pain hariç görünürde diğer üyeler arası hiyerarşi yok.

Ha, Deidara Sasori'ye, Kisame Itachi'ye saygı duyması ayrı meseleler. Kishimoto'nun kasıtlı yaptığını düşünmüyorum.
Kakuzu’nun yanına öldüreceği zayıf adamlar vermesinden ötürü ben kasıtlı yaptığını düşünüyorum ama tabii buradan sonrası bakış açısına kalmış.O yüzden mangaya bakıp ek bir argüman bulmazsam ekleyebileceğim birşey yok.

Jiraiye,İtachi,Minato,Asuma gibi tescilliler var bunları herkez yazıyor ama ben Kisame diyorum.Kötü biri bile olsa takımına ihanet etmektense intihar etmesi etkilemişti beni.

İtachi demeyi çok isterdim fakat Sasuke konusunda çok büyük hata yaptığını düşünüyorum. Kendisi de söylüyor zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık