Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Tobirama merak edip keşfedebilen biri en azından. Uchiha olsa İtachi - Madara arası bir yerde olabilirdi ( göz teknikleri ve gelişimi olarak). Kakashi de Naruto ile power up aldı bildiğin. Serinin dinamikleri dandik. Koskaca seride iyi olan tek şey; mangakanın koca seriyi sürekli dramatize edebilmesi .

Sanmıyorum 20 tane kakashi gömebileceğini Tobiramanın o Kadar da abartı güçlü değil ikinci bana göre. Her ne kadar teknikleri çok olsa da teknikleri hem yarım hemde açıklarla dolu birde gerçek hayatta Çakra seviyesi gösterilmedi. Edo hali gibi istediğini yapabilir mi bilmiyoruz da. Ama dediğim gibi Madara uzun yaşadıysa sebebi Hashiramanın hücreleriydi o yüzden O hücrelerinin asıl sahibinin Madara dan önce ölme ihtimali aşırı saçma bence. Kendi kendini öldürmüş olabilir yani intihar etmek değilde artık göçmesinin vakti gelmiştir hücrelerini baskılamıştır vücudunu dinç tutan falan filan.
Hashirama ilginç karakter.Zerre ego yok adamda.Dediğin gibi yenilenmesini kesip ölmüş olabilir.

Geri gelen 4 hokage tam güç geri gelmediler.Bunu kendileri de söylüyor zaten.Tobirama oroçimaruya bizi tam gücümüze yakın diriltmekle ilgili bir şey söylüyordu.Saf çakra ile bile hasar verebiliyor bu adamlar.Bunu bi hashiramada gordük bir de tobiramada.Başka gördük isek ben hatílamıyorum.Bu bile bu adamların çakra seviyelerini belirliyor ki bir kaç yerde tobiramanın çakra seviyesi övülüyor zaten.Edo ile gerçek halleri arasindaki farkı görmek istersen Madaraya bakabilirsin.Adam bedenine dönünce terör estiriyor.Edo tensein verdiği en büyük avantaj kendini dahi öldürebilecek teknikler yapabilmen.Bknz:Madaranın meteor atması.

Tobirama gerçek bedeninde 20 kakashi alır gibi geliyor.Kakashi çakra fakiri olmasının yanında Tobiramanın hiraisin tekniği çok tehlikeli.Üstelik adam savaş dahisi.Madaranın kardesini nasıl öldürduğü belli.

20 Kakashi aynı anda kamui yapsa her parçası farklı boyuta gönderirler Tobirama'nın. Kakashi reyizi hafife almayın kıps. (Kendimi Amiral karşısında Doflamingo över gibi hissettim xD)
Hiraisin tekniği ile kurtulur kamuiden.Kakashi 3 5 kamuiye mefta oluyor zaten.Çakrası yetmiyor garibimin.

20 Kakashi patates eder Naruto evrenindeki her Ninjayı. Ayrıca 20 Kakashi nedir nasıl bi garabetin içindesiniz öyle. :D

Hashirama ilginç karakter.Zerre ego yok adamda.Dediğin gibi yenilenmesini kesip ölmüş olabilir.

Geri gelen 4 hokage tam güç geri gelmediler.Bunu kendileri de söylüyor zaten.Tobirama oroçimaruya bizi tam gücümüze yakın diriltmekle ilgili bir şey söylüyordu.Saf çakra ile bile hasar verebiliyor bu adamlar.Bunu bi hashiramada gordük bir de tobiramada.Başka gördük isek ben hatílamıyorum.Bu bile bu adamların çakra seviyelerini belirliyor ki bir kaç yerde tobiramanın çakra seviyesi övülüyor zaten.Edo ile gerçek halleri arasindaki farkı görmek istersen Madaraya bakabilirsin.Adam bedenine dönünce terör estiriyor.Edo tensein verdiği en büyük avantaj kendini dahi öldürebilecek teknikler yapabilmen.Bknz:Madaranın meteor atması.

Tobirama gerçek bedeninde 20 kakashi alır gibi geliyor.Kakashi çakra fakiri olmasının yanında Tobiramanın hiraisin tekniği çok tehlikeli.Üstelik adam savaş dahisi.Madaranın kardesini nasıl öldürduğü belli.

Hiraisin tekniği ile kurtulur kamuiden.Kakashi 3 5 kamuiye mefta oluyor zaten.Çakrası yetmiyor garibimin.
Şimdi ikinci açık açık diyor ama bu sefer hemen hemen gerçek gücümüze yakınız diyor. Yani Oruchimarunun en son ki yaptığı edo tensei formları kabutonun yaptıklarından daha özeldi sanırım. Çünkü Kabutodan çıkıp gücünü geri alıyor falan. Şimdi birde Madara tam formuna geçince terör estiriyor ama kalbinin üstünde Hashiramanın suratı var yani onun gücü de var kendinde aslında. iki güç birleşiyor uyandığında diyebiliriz. Sonra da geri kalan gücünü de alıyor zaten Hashiramanın hatta dalga geçiyor gücünü kontrol etmekte zorlanırım sanmıştım ama sorun değilmiş falan diye. Eski Madara ile güncel Madarayı bir tutmamak lazım Hashirama savaşından sonra Rinneganı açmak için kim bilir neler yaptı kendine yani Güncelde ki vücuduyla olsa Eski savaşlarda Hashirama da yenemez muhtemelen Madara abimizi. Ve mangaka üşenmeyip söylese keşke Hashi ye ne olduğunu sırf manga konuşulsun unutulmasın diye Hikaye de ki her şeyi söylemiyorlar bu japonlar çok uyanıklar böylece 30 yıl sonra bile ne oldu bu adama diyebiliyoruz.

Şimdi ikinci açık açık diyor ama bu sefer hemen hemen gerçek gücümüze yakınız diyor. Yani Oruchimarunun en son ki yaptığı edo tensei formları kabutonun yaptıklarından daha özeldi sanırım. Çünkü Kabutodan çıkıp gücünü geri alıyor falan. Şimdi birde Madara tam formuna geçince terör estiriyor ama kalbinin üstünde Hashiramanın suratı var yani onun gücü de var kendinde aslında. iki güç birleşiyor uyandığında diyebiliriz. Sonra da geri kalan gücünü de alıyor zaten Hashiramanın hatta dalga geçiyor gücünü kontrol etmekte zorlanırım sanmıştım ama sorun değilmiş falan diye. Eski Madara ile güncel Madarayı bir tutmamak lazım Hashirama savaşından sonra Rinneganı açmak için kim bilir neler yaptı kendine yani Güncelde ki vücuduyla olsa Eski savaşlarda Hashirama da yenemez muhtemelen Madara abimizi. Ve mangaka üşenmeyip söylese keşke Hashi ye ne olduğunu sırf manga konuşulsun unutulmasın diye Hikaye de ki her şeyi söylemiyorlar bu japonlar çok uyanıklar böylece 30 yıl sonra bile ne oldu bu adama diyebiliyoruz.
Hashiramanın hücreleri var onda.Bunun ona ne kattığını tam bilmiyoruz.Hashiramadaki gibi iyileşemiyordur illaki.Ek olarak obitolu bölümlerde hashiramanın hücrelerinin kendininkiler ile etkileşime girip rinneganı uyandırdığından falan bahsediyor.Kendi vücüduna dönen madarada göz falan da yoktu.Gerçi o ara zetsu rinnegan getiriyordu ama pek hatılamıyorum oraları.Daha sonra ise tobirama ve hashiramayı saf dışı bırakması çok kısa sürüyor.Bu bile bence edo ile normal halleri arasındaki farkı gösteriyor.

Hashiramayı yenmek için güçten fazlası gerekiyor.Mühüre ihtiyaç dahi duymadan iyileşen birisi bu adam.Hücrelerine sahip olmak isteyenleri listelesen tüm ninja dünyası istiyordur yani :D Hashiramaya rikudo madara karşısında bile şans veririm valla ben :D Seri sonundaki naruto+saskeyi aynı anda alır Reyiz :a:

seride çok açıklanmayan veya eksik kalan yer var.Hayır bu mangakalara manga hakkında konuşamaz diye bir takım zorunluluk falan getiriyorlar herhalde.Hashirama nasıl öldü,uzumaki klanını kim nasıl yok etti,byakugan birden nasıl üvey evlat muamelesine düştü.En güçlü göz tekniği denen byakugan bir tek görüşte bir de yakın dövüşte işe yarıyor.Oysa şaringanda genjustu var ninjutsu var,ölümden bile bir gözünü feda ederek dönebiliyorsun.Rinnegan ise ayrı bir alem.Ölüme ve yaşama hükmediyorsun direk.Bulut köyü byakuganın peşine düşeceğine bir iki şaringan kopartsaymış veya yanına bir iki uchiha çekseymiş ya.

Tobi reyiz muhtemelen kendini de Edo yapabiliyor. Sahnenin birinde daha öncede kullanmıştım tarzı bir cümle kuruyordu.
Hadi hepsini geçtim diyelim kağıt bombalar ile yaptığı şov bile götürür 20 Kakashi'yi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık