Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Serinin en kıl yanı Kishimoto'nun oldu bittiye getirmesi oldu.Ya bre utanmaz hadi Kubo'nun zamanı yoktuda bu kadar plot hole olmaz be kardeşim. 699 ve 700 bölüm arasındaki zaman atlaması o kadar dandiktiki Studio Pierrot bile light novelları uyarladı sona doğru.

Kafandan 20 tane Kakaşi(Tokubetsu Joninler Kakaşi level olmuş) uyduran sensin. Ama databook bilgilerine göre konuşan(onlar da resmi ben.)
Küçümsediğin ekip şimdilerde tanrı denilen Narıto'yu bile yener.

Tam gücünüzde değilsiniz, şu an avantajlı olan taraf benim diyor. Tam gücünde değilse Minato'da tam gücünde değil. Minato'yu tanımıyor ona öyle bişey söylememesi normal.
Atmış olduğun karede benim dediğimden farklı bir şey yok. "Ben avantajlıyım çünkü siz iki kardeş tam gücünde değil." Minato'nun bu sözde yeri olmadığı için adı yok.

Şu konuda en çok Minato'nun daha hızlı olduğu üzerinde duruyorlar ama bu durumda bile Minato'nun eşleşemediği Obito'ya etiketleri yerleştiren Tobirama'ydı. Çağlar arası güç farkı atlandığı için Minato bu kadar büyütülüyor.

Artı olarak ben Uçiha ile ilgili bişey söylemedim, Minato üzerine söyledim? EMS Madara ile kıyaslanamaz onu demiyorsundur her halde.
Tobirama sevmeyen herkes uçiha_fan_boy'u'dur. Değilim diyen de gizli uçiha_fan_boy'udur :)

Atmış olduğun karede benim dediğimden farklı bir şey yok. "Ben avantajlıyım çünkü siz iki kardeş tam gücünde değil." Minato'nun bu sözde yeri olmadığı için adı yok.

Şu konuda en çok Minato'nun daha hızlı olduğu üzerinde duruyorlar ama bu durumda bile Minato'nun eşleşemediği Obito'ya etiketleri yerleştiren Tobirama'ydı. Çağlar arası güç farkı atlandığı için Minato bu kadar büyütülüyor.

Tobirama sevmeyen herkes uçiha_fan_boy'u'dur. Değilim diyen de gizli uçiha_fan_boy'udur :)
Madara ;
"Siz iki kardeşin tam gücünüzü geri kazanamamanızın bir sebebi var."

"ister tesadüf de ister kaçınılmaz gerçek, üstünlük bende"

Riful;
"Madara Tobirama'dan korktu."

Aynı şeymiş evet.

Yavaş yensin :D O ekibin lideri olan Kin'emon, Punk Hazard'da Franky sayesidne hapsolduğu yerden kurtuldu. Trafalgar Law tüm o tesisi (üzerinde bulduğu dağ ile beraber) kesebilirken. Kin'emon, Frank'nin lazeri ile yaptığına "hooo aman tanrım" çekiyor. Punk Hazard zamanı Brook'a "ne usta bir kılıç ustasısın sen" yapıyordu :D

Ya bunun gibi 9 değil 999 tane olsa Madara'nın kulağının arkasını kaşıyamazlar ... Lütfen biraz akıl fikir. OP çok dengesiz, bir günü diğerini tutmuyor olabilir ancak bu gider NAruto'nun tanrısal karakterlerine dalar demek değil.

Ben avantajlıyım çünkü siz iki kardeş tam gücünde değil.
Öyle demiyor. Tüm context i traşlamışsın. Adam diyor ki "Siz kardeşler olduğunuz kadar güçlü değil, ancak şu an ben daha güçlüyüm. İster buna rastlantı de istersen de kaçınılmaz gerçek. Şu an üstünlük ben de " diyor. "Avantaj" diye bir kelime zaten yok. Kendi işine yarar şekilde yorumlamışsın :D

Kaldı ki. Hashirama + Tobirama bile OP evreni için abartı bir güç zaten :D Bu Madara için bir eksi puan değil. Ve o lafı eden MAdara henüz sadece 1 rinnegan'ı olan neredeyse 1 gündür aralıksız savaşan bir Madara. ne susanosu vardı orada ne bir şeyi :D lel

Minato'nun eşleşemediği Obito'ya
Tobirama ne zaman eşleşti ki ? Tobirama Edo Tensei'i daha iyi bildiği için Obito'nun ona vuracağını biliyordu. Ona vuruken de patlayıcı kağıt bıraktı ? Eee ?? Ya bir düzgün okuyun şu seriyi lütfen yav.

Ortak noktada buluştuk sonunda. Tobirama > Hiruzen meselesini de sonra hallederiz. Bunlar önemli meseleler.
O çevirilen cümlenin senin dediğinle aynı şey olduğuna inanıyorsan vallahi sen inandığın için ben de inanıyorum. Özür dilerim, yanılmışım. Evet aynıymış. ;)

Prime Hiruzen>Tobirama>>yaşlı Hiruzen.

Tobirama ne zaman eşleşti ki ? Tobirama Edo Tensei'i daha iyi bildiği için Obito'nun ona vuracağını biliyordu. Ona vuruken de patlayıcı kağıt bıraktı ? Eee ?? Ya bir düzgün okuyun şu seriyi lütfen yav.

Öyle demiyor. Tüm context i traşlamışsın. Adam diyor ki "Siz kardeşler olduğunuz kadar güçlü değil, ancak şu an ben daha güçlüyüm. İster buna rastlantı de istersen de kaçınılmaz gerçek. Şu an üstünlük ben de " diyor. "Avantaj" diye bir kelime zaten yok. Kendi işine yarar şekilde yorumlamışsın :D

Kaldı ki. Hashirama + Tobirama bile OP evreni için abartı bir güç zaten :D Bu Madara için bir eksi puan değil. Ve o lafı eden MAdara henüz sadece 1 rinnegan'ı olan neredeyse 1 gündür aralıksız savaşan bir Madara. ne susanosu vardı orada ne bir şeyi :D lel
O konuşmadaki ana fikir, koskoca Madara Senju kardeşleri muhatap alıyor. Takdir edersin ki Madara savaş arkında insanlığın zirvesine ulaştı. Bu adam tarafından bir tehdit olarak görülmek bir güç göstergesidir.

Yavaş yensin :D O ekibin lideri olan Kin'emon, Punk Hazard'da Franky sayesidne hapsolduğu yerden kurtuldu. Trafalgar Law tüm o tesisi (üzerinde bulduğu dağ ile beraber) kesebilirken. Kin'emon, Frank'nin lazeri ile yaptığına "hooo aman tanrım" çekiyor. Punk Hazard zamanı Brook'a "ne usta bir kılıç ustasısın sen" yapıyordu :D

Ya bunun gibi 9 değil 999 tane olsa Madara'nın kulağının arkasını kaşıyamazlar ... Lütfen biraz akıl fikir. OP çok dengesiz, bir günü diğerini tutmuyor olabilir ancak bu gider NAruto'nun tanrısal karakterlerine dalar demek değil.
Dostum ben Kinkaku Force'den bahsediyordum. Yoksa Op vs Naruto yapacak kadar uçmadım. Madara tek alır Op evrenini :)

koskoca Madara Senju kardeşleri muhatap alıyor.
Muhattap alıyor ama bunun sebebi tırsma değil. Adamın eski hısımları olması. Ona bakarsan koskoca Rikudo Sennin de , Kakashi'yi muhattap alıp övdü herifi :D Ne yapalım şimdi şaringansız kakashi'yi tanrı katınamı koyalım dostum.

Bu adam tarafından bir tehdit olarak görülmek bir güç göstergesidir.
Tamam da o tehdit kısmının çoğu Hashirma'dan geliyor. Tobirama bunun çok ufak kısmı.

Dostum ben Kinkaku Force'den bahsediyordum. Yoksa Op vs Naruto yapacak kadar uçmadım. Madara tek alır Op evrenini
Eyv. pardon hatlarım karıştı o zaman. Ancak şu 9 kın Madara alır diyen , akıl tutulması arkadaşa da helal olsun :D

Bu arada Kinkaku Force o seviyede kimseyi yenemez kusura bakma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık