Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Rasa'nın 'Lan sen arkadaş mı edindin?' diyerek verdiği absürd tepki.. Evet edindi, oğlunda bir insan. Tabi sen onu daha çok bir silah olarak gördüğün için böyle demen normal. Low herif ya :D

Tmm işte burda kırılamayacağını söylüyor.
Akatsuki vs Jinchuurikiler

Zetsu yok
Pain'in yalnızca Deva Path bedeni yanında
Gaara War Arc
Naruto KCM1
9'a 9 kadro

Mekan: Ölüm Ormanı
Mesafe: 55m

Sizce hangi taraf alır?

@Dr. Hiluluk @FistofLove
@Aiden
Composite mi tek tek mi? Obito var mı? (Tobi versiyon)

Gerçi Nagato da yoksa karşılarında duramazlar. (Deva Path dediğin için Nagato yok varsayıyorum.)
Bu tekme Hashirama'yı öldürür mü ? @Dr. Hiluluk hepinize soruyorum kankslar.
Gai'yi bir dakikalık Hashirama üstü olarak görüyorum. Direk yemeyecektir zaten de. Yerse evet sanırım ölür.

Ama gerçek bir dövüşte sınırsız ile bir dakikanın hesabını yapmama gerek yok her halde.

Son düzenleme:
Composite. Tobi versiyon Obito var evet, Nagato yok yalnızca Deva Path beden var.
Nagato olmaması sıkıntı ama bu şekilde tüm Akatsuki gücünü tek bedende toplamış Deva Path veya Tobi vs Bijuu'lar oluyor.

(Biz bunun benzerini DC'de tartışmıştık. (Onda Zetsu da vardı gerçi.) Çoğunlukla varılan kanı rakip çok yıkıcı olsa da Akatsuki'nin hax yüzünden alacağıydı. Yani Orochimaru'nun, Nagato'nun çakrası, Orochimaru ve Hidan'ın yenilenmesi üstüne(Zetsu'nun içinden geçmesi ve özellikle Obito'nun boyut değiştirmesi sağ olsun Akatsuki ölmez zaten. Nagato bunları Edo Tensei olarak bile kullanabilirdi ve diriltebilir tekrardan.)

Ancaak, Zetsu yokken ve sadece Deva ile ben Jinc diyeceğim.

Rasa'nın 'Lan sen arkadaş mı edindin?' diyerek verdiği absürd tepki..
Adam öyle demiyor. "Bana gerçekten arkadaş edindiğini mi söylüyorsun ?" diyor. Burada çok şaşkın olduğu belli çünkü Gaara onun yarattığı bir ölüm makinası idi. Yani "lan sen arkadaş mı edindin?" gibi bir şey değil. Rasa serinin açık ara en kötü babası olabilir o ayrı konu ama adamın sorusu o şekilde değil yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık