Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Itachi Dördüncü Büyük Şinobi Savaşı esnasında hayatta olsaydı, Madara'yı kolaylıkla yenebilirdi. Kişimoto'nun İtaçi'yi erkenden öldürmesinin nedeni de buydu.
Madarayı black zetsu bile yeniyor, doğrudur. Bence black zetsu tartışmalıyız ama işte millet hep karizmaları konuşuyor. Black zetsu underrated!

@Dr. Hiluluk, İtachi fanlarının nasıl bir şey olduğunu unutmuşum yav. Mihawk ve Zoro fanları hak getire.
Zoro ve Mihawk fanlarının pek bir şeyi yok ya İtaçi boi ve girl'ler yanında. Yabancı forumlarda özellikle çok fena.

Orochimaru yüzünden hep bunlar. Kabutonun yaptıkları görülse Jiraiya-sama'ya laf gelmezdi. Adamın sağ kolu hem saske hem itachi tutuyor, aynı muhabbet İtachi Orochiye tek attiya getiriliyor
Orochi net harcandı ya. Ama şu göz önünde bulundurulmalı ki İtaçi Orochi'ye ayar verdiğinde Orochi tamamını ortaya koymamıştı. Bir yılan çıkartıp palas pandıras daldı. Daha güçlü olduğunu anlayınca vazgeçti. Ama tek attıya yorumlanıyor. :/

Orochi net harcandı ya. Ama şu göz önünde bulundurulmalı ki İtaçi Orochi'ye ayar verdiğinde Orochi tamamını ortaya koymamıştı. Bir yılan çıkartıp palas pandıras daldı. Daha güçlü olduğunu anlayınca vazgeçti. Ama tek attıya yorumlanıyor. :/
Işte Orochimaru > Jiraiya yani Itachi >>> Jiraiya deniyor sırf 1 sahneden.

Sağ kolu olan Kabuto kardeşi ile beraber baş edince o yok sayılıyor. Orochimaru'da sharingan fetisi falan olmasa ben onun da alabileceğini düşünüyorum şahsen. Deidara, Gai bile öğreniyor sharingan ile savasmayi da ışte hem harcandı adam

Işte Orochimaru > Jiraiya yani Itachi deniyor sırf 1 sahneden.

Sağ kolu olan Kabuto kardeşi ile beraber baş edince o yok sayılıyor. Orochimaru'da sharingan fetisi falan olmasa ben onun da alabileceğini düşünüyorum şahsen. Deidara, Gai bile öğreniyor sharingan ile savasmayi da ışte hem harcandı adam
İşte bu sebeple saçma ya. İtaçi'nin hiçbir numarasının Orochimaru'ya tehdit olmaması gerekiyor, çünkü adamın her yerinden Kuchiyose fışkırıyor genjutsu yeme riski olmaması lazım.

Amaterasu sorun, ama Orochimaru her yerinden uzuv çıkarabilen biri keser onun içi çok sorun değil.

Koto ve Totsuga'ya kadar gider bence çok ciddi savaşsalar. Ki Orochi Yamata çıkardığında İtaçi'de Totsuga çıkardı.

İşte bu sebeple saçma ya. İtaçi'nin hiçbir numarasının Orochimaru'ya tehdit olmaması gerekiyor, çünkü adamın her yerinden Kuchiyose fışkırıyor genjutsu yeme riski olmaması lazım.

Amaterasu sorun, ama Orochimaru her yerinden uzuv çıkarabilen biri keser onun içi çok sorun değil.

Koto ve Totsuga'ya kadar gider bence çok ciddi savaşsalar. Ki Orochi Yamata çıkardığında İtaçi'de Totsuga çıkardı.
Sasuke vs Itachi'de ametarasu kullandı zaten. Filler mi o? Sasuke Orochi gibi deri değişip Kirine zemin hazirlamisti.

Itachi için hype yapıldı da adil şartlarda, mangaka torpilsiz bence Orochimaru daha etkili :/ ki edolari var başta

Pain'in sözü var, "Sırrımı bilseydi hocam beni yenerdi," diye.
Aynen. Hatta Tobi mi yoksa başka birimiydi pek anımsayamadım ama Nagato'nun bire bir savaşta yenmenin imkansız olduğunu söylemişti. Buna rağmen Nagato'nun Jiraiya için söylediği söz onun ne kadar büyük bir güç olduğunu gösteriyo. Tabi bunu "fedakar abi tarikatına" anlatamazsın :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık