Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

@Dr.Hiluluk uç güçler görmeyeceğimizi nereden çıkardın ?Sasuke intikam alınca bitecek diye ilk bölümlerdeki gibi basit şeylerle geçiştirecek mi sanıyorsun.Güç skalasını yukarı çekerdi basit ninja dövüşü olmazdı sonuçta manga bitiyor.

Mangaka databook’larda yaşlı hiruzen’in hızına 5 üzerinden 3,5 demedi mi? Gennin lee ve neji bile 4’tü yav ne diyonuz siz hiraishinle aynı anda gitti falan:D ben mi yanlıi hatırlıyorum databookları? Bakmaya da üşeniyorum şimdi.

Gençliğinde tobiramadan falan öndedir de yaşlı hali baya geride. Kendi boyunda (yarım metre) sopayı zor taşıyor adam.
Hiraishinle aynı anda gitmedi. Hiraishini geçti. Ayrıca Tobirama'nın geçemeyipte Naruto'yu kurtaramadığı Tanrı ağacına bir saniyede girip Naruto'yu kurtarıp çıktı. ''Siz ne diyonuz'' nasıl bir üsluptur? Biz demiyoruz. Manga diyor.

Her şeyi geçtim Tobirama'nın öleceği Jonin tuzağında genç Hiruzen burada en güçlünüz benim, ben gitmeliyim diyebiliyor. Hiruzen > Tobirama çok net.
Jiraiya o kadar güçlü olsa paine düşük zorlukta yenilmezdi bence.
Düşük zorluk mu? Bu adam arkadan saldırı yiyipte kolu kopana kadar tek bir çizik bile almadan dört tane pathı paketledi. Dirilten pathı bilmediği için kazandığını sanırken arkadan saldırı yedi. Nereye düşük zorluk?

Jiraiya o kadar güçlü olsa paine düşük zorlukta yenilmezdi bence.
Jiraiya'nın Pain'in gücü hakkında hiçbir fikri yoktu. Ona rağmen 6 bedenden birini öldürmüştü ya da ikisini. O kısmı tam hatırlamıyorum. Pain dediğimiz adamın gücü de çok uçuk.Ona rağmen Pain'in kimliğini ve gücünü çözmüş bir adam Jiraiya. Çok küçümseniyor..

@Dr.Hiluluk uç güçler görmeyeceğimizi nereden çıkardın ?Sasuke intikam alınca bitecek diye ilk bölümlerdeki gibi basit şeylerle geçiştirecek mi sanıyorsun.Güç skalasını yukarı çekerdi basit ninja dövüşü olmazdı sonuçta manga bitiyor.
Tamam da benim bu açıklamalardaki çıkarımlarımdan Jiraiya ve Minato'dan-hele ki BM Minato aman allahım - üstte olduğunu nereden çıkardın hacı onu çözemedim ben. :(

İtachi’nin sasuke’nin final boss’u olması adamı daha güçsüz yapıyor haberiniz yok.

Sasuke’nin orochimaru’dan ayrılmış hali itachi’den güçlü olacakmış resmen. Şuanki haliyle en azından itachi’nin bilerek yenildiğini biliyoruz. Normalde adam elinden geleni yapıp sıradan sharinganlı sasukeye yenilecekmiş.

Aynı zamanda zaten gerçek değildi ama bazı insanların “jiraiya ölmesin diye kaçtı” Bahanesi de çürüyor.
________

jiraiya, minato gibi isimler çok yukarda isimler. Mangaka demek ki naruto ve sasuke’yi konohanın 2 üst seviye ninjası yapıp seriyi bitirecekmiş. Karakterleri evrenin tepesine koymayacakmış. İkisinin geçemediği insanlar olacakmış manga sonunda.

Jiraiyadan kaçması senaryo gereği + dost görmesi yüzünden.Boss olsa itachi pain gibi bir senaryo olurdu jiraiya kan alır ama yenilirdi.Zaten herif bir sanninle dalga geçmiş diğerini neden yenemesin.Seri tamamı için değerlendirdim ama ilk kakashi şovunda bile güç ağırlığını hissettiriyordu psikolojik olarak güçlü bir kere oradan belli oluyor.Güç bazında konumunu gözümüze gözümüze soktu sürekli mangaka.Adam vs içinde sürekli başarılı dövüş esnasında bir başarısızlığını görmedik.Hani hikaye gereği aradan çıkarsa da gücüne toz kondurmamaya çalışıyordu.

Aynı genjutsuyu başkası yapsa o kadar baskı altına alacağını sanmıyorum.Rakip genjutsuya girdikten sonra kurtulabilmek için yapacak bir şeyi kalmıyor anladığında çok geç oluyor.Yoksa orochi ve sasori çok sağlam ninjalardı genjutsudan çıkmayı mı bilmeyecekler adamın mahareti yüksek birde sırf sharingan meselesi değildi.
Mangekiodan kurtulamazlar,normal genjutsudan kurtulurlar.

P1 Hiruzen ile Edo Hiruzen'in aynı olduğunu düşünmene bir şey demiyorum. Hele geninler ile kıyaslayanı daha önce görmemiştim. Nereden tutsan elinde kalıyor.

Tamam da benim bu açıklamalardaki çıkarımlarımdan Jiraiya ve Minato'dan-hele ki BM Minato aman allahım - üstte olduğunu nereden çıkardın hacı onu çözemedim ben. :(
Asıl boss olacakmış boss olacaksa zaten serinin en güçlüsü olur.Tek ana karakterler geçer seri sonu.Vazgeçildiyse de serinin en güçlüsünün bir iki tık altında olur birşey değişmez fazla çok şey değişmediğini şov üstüne şov yaptırmasından gördük.Elde şöyle bilgiler var şunlar daha güçlü dedikleriniz işlemez yani pratikte.Pratiğe gelince aklını alır.İtachi villain olsa dost olarak görmez ve kaçmazdı jiraiyadan onu demek istedim.Her zayıf olan kaçtı mı ki zaten seride deidara falan aslanlar gibi dövüştü.

Asıl boss olacakmış boss olacaksa zaten serinin en güçlüsü olur.Tek ana karakterler geçer seri sonu.Vazgeçildiyse de serinin en güçlüsünün bir tık altında olur birşey değişmez fazla çok şey değişmediğini şov üstüne şov yaptırmasından gördük.Elde şöyle bilgiler var şunlar daha güçlü dedikleriniz işlemez yani pratikte.Pratiğe gelince aklını alır.İtachi villain olsa dost olarak görmez ve kaçmazdı jiraiyadan onu demek istedim.Her zayıf olan kaçtı mımki zaten seride deidara falan aslanlar gibi dövüştü.
Yazar öyle bir şey ima etmemiş yav. Öyle anlaşıldıysa kusura bakmayın.

Yazar öyle bir şey ima etmemiş yav. Öyle anlaşıldıysa kusura bakmayın.
Bir tık az yazmışım bir iki gömlek aşağısında olur işte.Boss yapacakken vazgeçtiği adamı kopyacı minatoya da sanninden daha güçlüsü de var diyerek sannin dediklerine de kaybettirmez.En az kakashinin babası kadar güçlüdür itachi.Zaten rakip olarak karşısına çıkarması tesadüf değil gibiydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık