Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Sizce hangi zamanlar(mesela Sasuke vs Itachi'deki Sasuke, Naruto'nun o zamanını yener) Naruto Sasuke'den veya Sasuke Naruto'dan üstündü? Ayrıca ikisi ne zaman Kakashi'yi geçti?

Kyuubi çakrası ve Ems dahil edilmeyecek.

Sizce hangi zamanlar(mesela Sasuke vs Itachi'deki Sasuke, Naruto'nun o zamanını yener) Naruto Sasuke'den veya Sasuke Naruto'dan üstündü? Ayrıca ikisi ne zaman Kakashi'yi geçti?

Kyuubi çakrası ve Ems dahil edilmeyecek.
p1 başı Genin Sasuke>>> p1 başı Naruto
p1 sonu eşit gibiler.

Hebi Sasuke > Ship Başı Naruto
%50 FRS Naruto + Bunta =Hebi Sasuke

SM Naruto>> Kage baskını Sasuke

SM Naruto>> MS Sasuke>WAr Kakashi=Hebi Sasuke

War SM Naruto ise bayağı bir fark atıyor.

p1 başı Genin Sasuke>>> p1 başı Naruto
p1 sonu eşit gibiler.

Hebi Sasuke > Ship Başı Naruto
%50 FRS Naruto + Bunta =Hebi Sasuke

SM Naruto>> Kage baskını Sasuke

SM Naruto>> MS Sasuke>WAr Kakashi=Hebi Sasuke

War SM Naruto ise bayağı bir fark atıyor.
2.part biraz tartışılabilir bence. Kage baskını Sasuke net olarak 3 kage ile savaştı daha gözü almamasına rağmen. Üstüne deplasman savaşı olarak düşünecek olursak belli bir seviye dezavantajdaydı. Ha Naruto'nun önüne geçirmez belki ama ona yakın yapar rahat.

War Kakashi'yi ise Hebi Sasuke'ye de yedirmeyelim :( Tabii benim War Kakashi'den bahsettiğim Obito dövüşü kısmı. Orada gerek Obito'yu çözmesi gerek Juubi'ye Kamui denemesi falan bayağı bir üstüne koyuyor bence.

Son olarak War SM Naruto dediğin gibi olsa da o sıra zaten bir kaç Biju'dan bir miktar chakra almıştı Naruto. Hani bir zahmet olsun o fark.

2.part biraz tartışılabilir bence. Kage baskını Sasuke net olarak 3 kage ile savaştı daha gözü almamasına rağmen. Üstüne deplasman savaşı olarak düşünecek olursak belli bir seviye dezavantajdaydı. Ha Naruto'nun önüne geçirmez belki ama ona yakın yapar rahat.

War Kakashi'yi ise Hebi Sasuke'ye de yedirmeyelim :( Tabii benim War Kakashi'den bahsettiğim Obito dövüşü kısmı. Orada gerek Obito'yu çözmesi gerek Juubi'ye Kamui denemesi falan bayağı bir üstüne koyuyor bence.

Son olarak War SM Naruto dediğin gibi olsa da o sıra zaten bir kaç Biju'dan bir miktar chakra almıştı Naruto. Hani bir zahmet olsun o fark.
Dostum 1.si MS Sasuke 4. Raikage'nin fiziksel gücüyle baş edemezken, SM Naruto Kyuubi'yi oradan oraya fırlatabilen bir canavar. Oradaki kagelerin her birinden ayrı ayrı ayar yedi, bunu da garipsemiyorum ki palas pandıras zekasına yakışmayacak şekilde daldı. Yine iyi sıyırdı.

4. Raikage'nin intihar saldırısından Gaara kurtardı, Jinton'dan ise Tobi aldı.

Teki Pain ile cebelleşirken ötekisini Chojuro fırlatıp attı.

2.si Obito o dövüşten 10 dakika önce KCM Naruto + Killer Bee + Gai + Kakashi ile tek başına savaşıyordu. Obito ile attığı taijutsu dövüşünün iki nedeni var.

Obito Madara'nın mührünü temizletmeye çalışıyordu, aradan geçen 50-60 sayı sonra Madara'dan öğreniyoruz bunu. Obito zaten o savaştan sonra sırıtarak Juubi'yi almaya gidiyor. Açık bence bu.

İkincisi ise Obito'nun duygusallaşması ve Kamui'yi kullanamaması.

Hebi Sasuke'ye kısaca göz atalım;

• Manda, c2 tanklayan beyaz yılanlar,
  • Kakashi'nin üzerinde bir raiton becerisi
  • Kakashi'yi pert eden Tsukuyomi'yi kendi başına atlatacak derecede ileri genjutsu bilgisi
  • Elmas sertliğinde olarak geçen Kusanagi ile kenjutsu becerileri,
  • Uçmasını sağlayan, fiziksel gücünü artıran lanetli mühür.

Zaten bu adam Kakashi ne yapıyorsa aynısının fazlasını yapıyor. Neden Hebi SAsuke ile kıyaslayamayız ki?

Ses 5'lisi çok sağlamdı ya. Yeni nesil şapşal Otsutsukiler ile büyüyor, üzücü. :( Nerede Sakon, Ukon, Tayuya'nın verdiği havaa, nerede tanrı kılığına girmiş kekolar.
Jonin Genma yenilmişti de genin Choji tek alıyordu ölüp ölüp.

En sağlam Kimimaro ve Nejinin rakibiydi. Muazzam. Nejinin en büyük işi

Dostum 1.si MS Sasuke 4. Raikage'nin fiziksel gücüyle baş edemezken, SM Naruto Kyuubi'yi oradan oraya fırlatabilen bir canavar. Oradaki kagelerin her birinden ayrı ayrı ayar yedi, bunu da garipsemiyorum ki palas pandıras zekasına yakışmayacak şekilde daldı. Yine iyi sıyırdı.

4. Raikage'nin intihar saldırısından Gaara kurtardı, Jinton'dan ise Tobi aldı.

Teki Pain ile cebelleşirken ötekisini Chojuro fırlatıp attı.

2.si Obito o dövüşten 10 dakika önce KCM Naruto + Killer Bee + Gai + Kakashi ile tek başına savaşıyordu. Obito ile attığı taijutsu dövüşünün iki nedeni var.

Obito Madara'nın mührünü temizletmeye çalışıyordu, aradan geçen 50-60 sayı sonra Madara'dan öğreniyoruz bunu. Obito zaten o savaştan sonra sırıtarak Juubi'yi almaya gidiyor. Açık bence bu.

İkincisi ise Obito'nun duygusallaşması ve Kamui'yi kullanamaması.

Hebi Sasuke'ye kısaca göz atalım;

• Manda, c2 tanklayan beyaz yılanlar,
  • Kakashi'nin üzerinde bir raiton becerisi
  • Kakashi'yi pert eden Tsukuyomi'yi kendi başına atlatacak derecede ileri genjutsu bilgisi
  • Elmas sertliğinde olarak geçen Kusanagi ile kenjutsu becerileri,
  • Uçmasını sağlayan, fiziksel gücünü artıran lanetli mühür.

Zaten bu adam Kakashi ne yapıyorsa aynısının fazlasını yapıyor. Neden Hebi SAsuke ile kıyaslayamayız ki?
SM Naruto'nun Kyubi'ye yaptığı şov yadsınamayacak bir şey fakat bunu kendi içsel dünyasında yaptığı gerçeğini de değiştirmiyor.

Bunun dışında bahsettiğin Raikage ve Gaara olayları için ise söylenecek bir şey yok. Fakat Sasuke bu adamların senelerdir aşina olduğunu olayları kısa bir süre içerisinde çözüp üstüne karşı atak yapabildiğini görmezden gelmek oluyor bu.

Sasuke Ay'ın yanlış hatırlamıyorsam 3. denemesinde yıldırım zırhını geçiyor. Aynı şekilde Gaara'nın savunmasına karşı mutlak savunma dalgası geçip kendi Susanoosunu gösterince gayet net bir mesaj veriyor.

Bahsettiğin Jinton'a karşı ise herhangi bir savunmam yok maalesef.

Obito olayına önceki 10 dakika'yı da katmıştım ben aslında. Kakashi olmadan bizimkiler o açıkları bulma ihtimalleri çok düşüktü açıkçası. Ki Obito Juubi kamuisine karşı bariyer kurarak önlem alıyor. Bu en azından tedbir almak demektir bence. Haa şu konuda hak veririm sana. Normalde Kakashi de yapamayabilirdi belki ama göz bağlantısının kaymağını iyi yedi Kakashi.

Son olarak bahsettiğin Hebi Sasuke özellikleri her ne kadar iyi olsa da çok daha fazla ve işlevsel Kamui kullanan Kakashi için pek ifade ettiğini sanmıyorum. Belki genjutsuya alma konusunda tokatlar fakat diğer konularda Kamui çok büyük avantaj sağlıyor Kakashi'ye.

Jonin Genma yenilmişti de genin Choji tek alıyordu ölüp ölüp.

En sağlam Kimimaro ve Nejinin rakibiydi. Muazzam. Nejinin en büyük işi
Genma'yı yarı mühür açıp dalarak yendilerdi de Choji'nin ki anlık bir patlamaydı asker haplarıyla gelen.

Hachimaruden'i takip ediyor musun? O nasıl gidiyor?

SM Naruto'nun Kyubi'ye yaptığı şov yadsınamayacak bir şey fakat bunu kendi içsel dünyasında yaptığı gerçeğini de değiştirmiyor.

Bunun dışında bahsettiğin Raikage ve Gaara olayları için ise söylenecek bir şey yok. Fakat Sasuke bu adamların senelerdir aşina olduğunu olayları kısa bir süre içerisinde çözüp üstüne karşı atak yapabildiğini görmezden gelmek oluyor bu.

Sasuke Ay'ın yanlış hatırlamıyorsam 3. denemesinde yıldırım zırhını geçiyor. Aynı şekilde Gaara'nın savunmasına karşı mutlak savunma dalgası geçip kendi Susanoosunu gösterince gayet net bir mesaj veriyor.

Bahsettiğin Jinton'a karşı ise herhangi bir savunmam yok maalesef.

Obito olayına önceki 10 dakika'yı da katmıştım ben aslında. Kakashi olmadan bizimkiler o açıkları bulma ihtimalleri çok düşüktü açıkçası. Ki Obito Juubi kamuisine karşı bariyer kurarak önlem alıyor. Bu en azından tedbir almak demektir bence. Haa şu konuda hak veririm sana. Normalde Kakashi de yapamayabilirdi belki ama göz bağlantısının kaymağını iyi yedi Kakashi.

Son olarak bahsettiğin Hebi Sasuke özellikleri her ne kadar iyi olsa da çok daha fazla ve işlevsel Kamui kullanan Kakashi için pek ifade ettiğini sanmıyorum. Belki genjutsuya alma konusunda tokatlar fakat diğer konularda Kamui çok büyük avantaj sağlıyor Kakashi'ye.
Ay tam manyak, Enton kaplı Susanoo'ya uçan tekme atıyor.

Evet, Kakashi olmadan bulmaları zordu çünkü hem analiz yeteneği üçünde de yoktu hem de Kakashi direk kantırlıyordu.

Kakashi'nin Kamui'si Hebi Sasuke'nin her şeyinden üstün, ama sorun şurada bundan ikiden fazla sıkamaz. Ha Kakashi bunları iyi kullanır. Ama Hebi Sasuke WAr Kakashi liginin altında değil bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık