Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Onu bunu geçin de Hokage'lerin çöpü kimdir bunu tartışalım. :)

Şu databook bilgilerini duymadan önce Hiruzen diyebilirdim belki. :D

Ne diyorsun ? @Dr. Hiluluk
Zor soru :D Kakashi'nin Obito sayesindeki sharinganı biraz tanrı güçleri içeriyordu denebilir aslında. Juubi'ye kamui atmayı denemişti dengesiz savaş arcında :D Kamuisi bayağı güçlü aslında da işte chakra fakiri reyiz :( Ama normal o da sıradan bir insan sonuçta.

Bunun dışında bir Tsunade var onun güç sınırı tartışılır. Son savaşta çağırdıkları Katsuyu %10 idi boyut olarak sanırım :D

Diğerleri zaten güç olarak uçuklar zaten.

Daha önceleri tamam diyordum ama, Hiruzen hiçbir şekilde Tobirama'dan güçlü değil. Kishimato gelip kendi ağzı ile söylese yine kabul etmem. Gücünü yansıtmayı becerememişsin o zaman falan derim. Bir de 18 yaşında onu geçmişti falan diyorlar, o daha da kötü. :(

Daha önceleri tamam diyordum ama, Hiruzen hiçbir şekilde Tobirama'dan güçlü değil. Kishimato gelip kendi ağzı ile söylese yine kabul etmem. Gücünü yansıtmayı becerememişsin o zaman falan derim. Bir de 18 yaşında onu geçmişti falan diyorlar, o daha da kötü. :(
Ben o bilgiyi bilginin aksine felsefe olarak değerlendirmek istiyorum. Bilgelik açısından Tobirama'yı aşmış demek istiyor. Hani İtaçi için daha çocukken hokage falan gibi demeleri gibi.

Ben o bilgiyi bilginin aksine felsefe olarak değerlendirmek istiyorum. Bilgelik açısından Tobirama'yı aşmış demek istiyor. Hani İtaçi için daha çocukken hokage falan gibi demeleri gibi.
Databook'taki orijinal yazıyı okumadım ama, ancak senin dediğin şekliyle mantıklı olurdu.

WB gibi güçten düşmüştü Orochi savaşında. Orochimaru sık sık tekrarladı "Sen bile hastalığa yenik düşüyorsun, 10 yıl genç olsan beni yenerdin"
Demek baya düşmüş Wb gibi değil.

Jubbito tek atıyordu hokagelere, bu kakashi direk kaguyayla dövüştü zarar verdi
Oralara bakayım tekrar ama croco-mf gibi güzelleme olmasın yalandan.Çok ezdik diye.
Zor soru :D Kakashi'nin Obito sayesindeki sharinganı biraz tanrı güçleri içeriyordu denebilir aslında. Juubi'ye kamui atmayı denemişti dengesiz savaş arcında :D Kamuisi bayağı güçlü aslında da işte chakra fakiri reyiz :( Ama normal o da sıradan bir insan sonuçta.

Bunun dışında bir Tsunade var onun güç sınırı tartışılır. Son savaşta çağırdıkları Katsuyu %10 idi boyut olarak sanırım :D

Diğerleri zaten güç olarak uçuklar zaten.
Babası fakir değilmiş Kakashi niye öyle mangada bilgi vermesi gerekirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık