Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

İtachi Sandaimeye koto attı mı durum 3vs1 e gelir.Diğer taraftan algı tipi olmayan birisi için Muu yenilmez zaten.Yenemeyebilir ama yenilmez
Itachi'nin Koto için önceden Karga'yı çıkartıp kodlaması gerekiyor. Öbür türlü kod; "Konoha'yı koru." Bu kod ile Sasuke'yi köye döndürmeyi amaçlıyordu, ama Kabuto'ya karşı kullanmak zorunda kaldı.

Yani savaş Konoha 'ya saldırı amaçlı yapılsa, evet Itachi Sandaime'yi yanına çekebilirdi. Ama random bir dövüş. Dolayısıyla Koto'yu hazırlamak için Kisame'nin ikisini birden oyalaması gerekmekte. Buna fırsat verirler mi bilemiyorum.

Itachi'nin Koto için önceden Karga'yı çıkartıp kodlaması gerekiyor. Öbür türlü kod; "Konoha'yı koru." Bu kod ile Sasuke'yi köye döndürmeyi amaçlıyordu, ama Kabuto'ya karşı kullanmak zorunda kaldı.

Yani savaş Konoha 'ya saldırı amaçlı yapılsa, evet Itachi Sandaime'yi yanına çekebilirdi. Ama random bir dövüş. Dolayısıyla Koto'yu hazırlamak için Kisame'nin ikisini birden oyalaması gerekmekte. Buna fırsat verirler mi bilemiyorum.
Genjutsu kullanıp o açığı yaratır kendisine.Koto olmasa baya iyi bir dövüş olurdu ama Koto absürt bir güç.

Pain tek yeterli.Hatta ağır ezer.
Tek yetebilir, ama ezeceğini sanmam. 3. Raikage FRS'den etkilenmeyecek kadar dayanıklı, oğlu kadar olmasa da çok hızlı,

Muu ise görünmezlik, ikiye bölünme, jinton, doton ile aşırı çok yönlü.

Ninjutsu emen Pain'i + ruh çeken Pain'i raikage tutarsa, Jinton ile Tendo hariç animal pathı filan haşat eder Muu. Ancak. Chibaku Tensei'ye karşı etkisiz kalacaklarından Pain alır. Orta-yüksek zorluk arası derim ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık