Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Oda diyordu ya dövüş üzerine yoğunlaşsam DB'nin gölgesinde kalırdım diye. Naruto'yu falan geçtin de DB kaldı sanki. :/ Yazılanlara hak veriyorum. Nardo'da efsane dövüşler gördük. Az buz da değil hani epey vardı.
DB ne ki bu seriler DB'yi geçmek için uğraşsın la? Birbirini dakikalarca tekrar eden saçma salak tekme yumruk çizimleri ve hıaaaaaaaaa larla bezenmiş amele aksiyon. Peh. OP'un dövüşleri muazzam bence en büyük sıkıntısı çok az çiziyor olması. Çizmeyi sevmiyor ya da üşeniyor herhalde yoksa serideki dövüşlerin sıkıntısı nitelik değil nicelik. Naruto'da ise bir dövüşün kaderini belirleyen çok fazla unsur var. Diğer bütün serilerden ayrılıyor bu yüzden. Ninjutsu, genjutsu, taijutsu teknikleri, chakra, karakterlerin dövüşürkenki stratejileri ve bütün bunların harmanlanması ortaya muazzam vsler çıkarıyor.

Bu arada Naruto, Sasuke'yi öldüremezdi denmiş. Bizimki Saske Saske diye inleyen bir karakter olmasaydı da Sasuke Naruto için konuşarak imana getirilemeyecek kadar kötü, köyü ve sevdiklerini tehdit eden bir düşman olsaydı Naruto ırzına geçerdi Sasuke'nin. Öyle böyle değil.

Yerine göre değişir o, yoksa Pain'de tırtlardı Naruto :rolleyes:
Dövüş içinde zeka pırıltıları illa ki görüyoruz ama genel olarak azim kazanıyor. Tipik shounen işte ya. :/ Naruto da yatsın kalksın Jiraiya'ya dua etsin. O olmasaydı Pain'i çözemeden ölüp giderdi hepsi.

@Dattebayo..!
Ben Oda'nın yalancısıyım. :/ Yalnız dandik yanları olsa da epey kapsamlı olduğu da bir gerçek. Op gibi üstün körü değil. Ha sorarsan Op dövüşleri daha fazla keyif veriyor bana. Bunun sebebi de çok kaliteli çizimlere sahip olması değil elbette. O dövüşün arka planı ve karakterler sebep oluyor buna. Duyguyu iyi yansıtması da var tabi. DB'da ruh yok ruh. Dövüşler gaza getirmiyor haliyle.

Neyse işte, Naruto bu konuda Op'u fena tokatlar. Ben bunu bilir bunu söylerim. Açık ara en iyi shounen Op olmasına rağmen dövüş konusunda zayıf kalıyor.

Dövüş içinde zeka pırıltıları illa ki görüyoruz ama genel olarak azim kazanıyor. Tipik shounen işte ya. :/ Naruto da yatsın kalksın Jiraiya'ya dua etsin. O olmasaydı Pain'i çözemeden ölüp giderdi hepsi.

@Dattebayo..!
Ben Oda'nın yalancısıyım. :/ Yalnız dandik yanları olsa da epey kapsamlı olduğu da bir gerçek. Op gibi üstün körü değil. Ha sorarsan Op dövüşleri daha fazla keyif veriyor bana. Bunun sebebi de çok kaliteli çizimlere sahip olması değil elbette. O dövüşün arka planı ve karakterler sebep oluyor buna. Duyguyu iyi yansıtması da var tabi. DB'da ruh yok ruh. Dövüşler gaza getirmiyor haliyle.

Neyse işte, Naruto bu konuda Op'u fena tokatlar. Ben bunu bilir bunu söylerim. Açık ara en iyi shounen Op olmasına rağmen dövüş konusunda zayıf kalıyor.
DB'deki dövüşler bir hack & slash oyununda mob kesmekse eğer OP'takiler Soulsborne serilerindeki boss dövüşleri gibi kalıyor DB'ye göre. Geçemem, gölgesinde kalırım lafları hep duygusallıktan, saygıdan. Naruto konusunda ise hemfikiriz. Naruto bu konuda hemen hemen bütün serileri tokatlar zaten

DB'deki dövüşler bir hack & slash oyununda mob kesmekse eğer OP'takiler Soulsborne serilerindeki boss dövüşleri gibi kalıyor DB'ye göre. Geçemem, gölgesinde kalırım lafları hep duygusallıktan, saygıdan. Naruto konusunda ise hemfikiriz. Naruto bu konuda hemen hemen bütün serileri tokatlar zaten
Ahaha güzel benzetme. :/ Harbiden öyle. Naruto da GoW 4 oluyor öyleyse. :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık