Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Naruto ve One piecede birbirine benzettiğiniz karakerler

Üslubunu bir düzelt kardeş ilk önce, sıvama filan ne oluyoruz? Kishi benim babamın oğlu değil onu sıvama gibi bir görevim yok.
Sıvamaya sıvamadan daha uygun bir kelime bul, ben de değiştireyim bu kadar beğenmediysen. Üslubumda site kurallarına aykırı bir durum söz konusuysa yönetime bildirirsin, yoksa özelden yazman daha etkili olur yoksa böyle çok boş yapıyorsun, buradan yazmakla insan değişmez nasıl sonradan bir şey eklemekle öncesini değiştiremediğin gibi. Anca sıvarsın.

Sıvamaya sıvamadan daha uygun bir kelime bul, ben de değiştireyim bu kadar beğenmediysen. Üslubumda site kurallarına aykırı bir durum söz konusuysa yönetime bildirirsin, yoksa özelden yazman daha etkili olur yoksa böyle çok boş yapıyorsun, buradan yazmakla insan değişmez nasıl sonradan bir şey eklemekle öncesini değiştiremediğin gibi. Anca sıvarsın.
Anlaşıldı. "Ben sorunluyum, düzgünce konuşmaktan anlamıyorum." diyorsun yani. Diyecek birşeyim yok.

@Master of Puppets Rinnegan nereden geliyor ? Hepsi Kaguyadan yani byakugandan geliyor.
Sen gerçek misin? Sasuke'nin siyah saçı byakugandan geliyor mu mesela, sonuçta hepsi byakugandan geliyor? Hay Allah'ım :D
Anlaşıldı. "Ben sorunluyum, düzgünce konuşmaktan anlamıyorum." diyorsun yani. Diyecek birşeyim yok.
Bunla ilgili bir sorunun varsa özelden yazardın bu kadar önemsiyorsan, burada gelip böyle moral üstünlüğü kurmaya çalışırsan böyle bir cevap alırsın.

Sen gerçek misin? Sasuke'nin siyah saçı byakugandan geliyor mu mesela, sonuçta hepsi byakugandan geliyor? Hay Allah'ım :D

Bunla ilgili bir sorunun varsa özelden yazardın bu kadar önemsiyorsan, burada gelip böyle moral üstünlüğü kurmaya çalışırsan böyle bir cevap alırsın.
Yahu ne boş yaptın ya.İstediğin kadar eğ veya tersine çevir farketmez.Yazdıklarımı okuyan birisi ne demek istediğimi anlar.Güç dengesi var mıdan girdin çıktığın yer belli değil.

Yahu ne boş yaptın ya.İstediğin kadar eğ veya tersine çevir farketmez.Yazdıklarımı okuyan birisi ne demek istediğimi anlar.Güç dengesi var mıdan girdin çıktığın yer belli değil.
Yahu o uyguladığı güçle byakugan'ın ne alakası var? Senin mantığını sana uyguluyorum. Kadının bu gücünü Madara byakugansız yapıyordu, demek ki bu gücün kaynağı byakugan değil. Adamın sarı saçına bakıp "bak anası siyah saçlı ama arada sarı saçları da var" siyah saçını bu sarı saçından almış demekten ne farkın var? Mantık safsatası yapıyorsun gene başka yaptığın bir şey yok.

Şimdi hepsi normal Kaguyadan evrilse neyse ama hepsi çakra meyvesi yemiş Kaguyadan evriliyor dersek daha doğru olmaz mı :S Sonuçta meyve yendikten sonra rinnegan evriliyor. Neyse çok önemli değil ama bi ayrım var gibi.
Karadenizin mavi gözü, bundan 300.000 sene önce afrikada yaşamış insanın siyah gözünden geliyor. Kurcalama.

Naruto - Luffy: Açıklamaya gerek yok gibi.
Perona - Lee: Tip bakımından :D Hatta bir ara Sakura+Lee shipleyen Oda bu karakteri yarattı diye bir geyik görmüştüm sanırım :D
Konan - Robin: Ciddi karakterler, zamanında bir şeylere bulaşmışlar izlerken aynı hissiyatı veriyorlar.
Neji - Ace: Kişilik olarak en net benzeyen ikili. İkisi de kendi var olma sebebini sorgulamış, karanlığa düşmüş karakterler. Sonunda onlara cevap verecek birini bulduklarında düşünmeden hayatlarını feda ettiler.
Kumadori - Jiraiya: Tip olarak çok benziyorlar :D

Aklıma gelirse editlerim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık