Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Gücüyle yazdığımın alakasını anlamadım. Ben kişisel bir şeyden bahsettim, güçten değil. Ki konunun Hiruzen ile de alakası yok orada. Hiruzen üzerinden beni yaftalayanlara söyledim ben.
Her şeyin güçle alakası var :ehe:

Hiruzen serinin bir yerinden sonra güçlü gözükmeyen biri oldu haliyle yönetiminde de kalitesizlik var denilebiliyor. Dediğim gibi adamın ağırlığı bir yerden sonra çok azaldı.

Haliyle yönettiği yerde bir klan köyü yok etmeye çalışıyor gibi bir durum söz konusu sonra bu klanın yok edilmesi var. Her türlü iktidar sahibi olarak iyi iş çıkarmamış. Tabi başkalarının pisliği denebilir ama başkalarının pisliği demek baştakinin beceriksizliği olarak da okunabilir :bilmem:

Aynen baya iyi.

Yalnız bu adam Orochimaruya katılarak çok iyi iş yaptı aslında laf atılıyor da.

Kakashi ile kalıp Sakura ile kutu kutu pense takılmak yerine sağlam olmayı seçti
Kakaşi fena hoca değil bence. Sasuke'yi belki Hebi haline getiremezdi, ama en az kendisi kadar iyi bir jounin, belki kage seviyesi birine dönüştürürdü.

Ama tabii Orochimaru'nun kattıklarıyla bir olmaz, deri değiştirme, ileri düzey kenjutsu, taijutsu, lanetli mühür, beyaz yılanlar falan fistan derken çok deli bir karaktere dönüştü Hebi hali.

Kakaşi fena hoca değil bence. Sasuke'yi belki Hebi haline getiremezdi, ama en az kendisi kadar iyi bir jounin, belki kage seviyesi birine dönüştürürdü.

Ama tabii Orochimaru'nun kattıklarıyla bir olmaz, deri değiştirme, ileri düzey kenjutsu, taijutsu, lanetli mühür, beyaz yılanlar falan fistan derken çok deli bir karaktere dönüştü Hebi hali.
Team 7'nin eğitim payının %99'unu Sanninler karşıladı. Hadi Sasuke chidori falan kaptı. Sakura saçını keserek güçlü olduğunu sanıyordu falan. :(

Team 7'nin eğitim payının %99'unu Sanninler karşıladı. Hadi Sasuke chidori falan kaptı. Sakura saçını keserek güçlü olduğunu sanıyordu falan. :(
Sakura'yı Tsunade baştan yarattı, ama Kakashi Naruto'ya çok güçlü bir S level teknik kazandırdı, bu atlanmamalı. Sasuke ise kalsaydı Kakashi yine elinden geleni yapardı. İyi adam.

Sakura'yı Tsunade baştan yarattı, ama Kakashi Naruto'ya çok güçlü bir S level teknik kazandırdı, bu atlanmamalı. Sasuke ise kalsaydı Kakashi yine elinden geleni yapardı. İyi adam.
Lan iyi adam da Naruto'nun öğrendiği şey üstüne Kakashi öğretti. Rasenshurinkeni mi diyorsun bu arada? Yamato falan da vardı orda ya. Hani üstüne koydu bir de

Asuma, Shikamarudan tembel herifden Hokage yardımcısı çıkardı.

Gai desen Lee.

Naruto için Kakashi verdi de Jiraiya yüksek oran, Killer Bee var ayrı. Jiraiyanin kurbagasi var Sennin Mode eğiten.

Ben Kakashinin iyi bir sensei değil de sağlam adam olduğunu düşünüyorum yani. Pain Arc'da görüldü zati

Kakashi Naruto'ya çok güçlü bir S level teknik kazandırdı, bu atlanmamalı.
Aslında Kakashi bir şey kazandırmadı. Tek yaptığı klonlarını antrenman için nasıl daha efektif kullanacağı idi geriye kalan Naruto'nun azmi ve Yamato'nun gözetmenliği ile oldu. Ayrıca FRS'nin temeli olan Rasengan'I da Jiraiya öğretti.

Yine aklıma geldi, bu 2.5 yıllık eğitimde Jiraiya Naruto'ya ek olarak ne kattı? Bir Oodama Rasengan var galiba birde şu genjutsudan kurtulma yolu. Sasuke'ye bakıyoruz çok daha fazla şey kapmış Orochimaru'dan. Part 2 başı Naruto'dan net üstündü, biraz hayal kırıklığı oldu benim için bu.

Jiraiya Naruto'yu bambaşka bir seviyeye çıkardı tabi orası ayrı ama o eğitim sürecinde daha fazla şey öğretebilirdi sanki, jutsu repartuarı aşırı geniş olan bir adam sonuçta Jiraiya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık