Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

La bu sahne Gaara öldüğü sahne. Öldü yani. Kimi sağlığına sukretsin. Gaara'dan Luffy bali diyeli.. Ki sağlıksız kimi>>>>gaara değil. Sadece tek > yeter. Sağlıklı hali fark yaratır. Koskaca ülkenin kazekagesi (anladin ne demek istediğimi )sesin orochi ve kabutodan sonra 3. adamına ne hale düşüyor gör istedim.

Kapisiz Lee ile savaştı lakin drunken fist Lee oradaki. Gai bile tutmakta zorlandığı belirttiği Lee. 2. Kapı actigindan durumu çok iyi sayılmaz zaten. Kimimaroi curse mark açtığında Lee drunken fist bile kurtaramadı orada. O halde onlari o hale sokan bi kimi. Bilemedim.

Darbe sayısı ile bağlama olayı kuyruk falan diye. Olayın sonu nereye bağlanıyor onu göstermek amacım. Gaara gitti yani orada kimi kalbi teklemese :/
Kimimaro aşırı potansiyelli adamdı. SM Naruto-MS Sasuke ayarına gelebilirdi. Orochimaru boş adama yatırım yapmaz zaten.

Yüzde yüz katılıyorum. Bütün seriyi ilk arcın hatrına bitirdim resmen.
Ben savaş arcı ve spin offlar dışında komple seviyorum seriyi. Popülerleşen her şey bozuluyor zaten bir noktadan sonra. Yine de Konan vs Tobi'ye kadar iyi getirdi kusurları olsa da.

Savaş arcında hikayeden çok aksiyon işledi ve bunu insanların sevdiği Naruto dövüşlerine benzer bir şekilde yapmadı. Daha çok patlamalar, büyük teknikler tabanlı olunca sevemedim son arcı.

Gaara'nın chuunin sınavında ormanda yaptığı katliam, Madara ve Tobi'nin yaptığı kıyımdan çok daha etkileyiciydi örneğin, atmosferi bozuldu bir noktadan sonra.

Bitmez daha. Tek temennim Kishi'nin en azından başında durması. Ama yeni seriye başladı o da, anlayacağın Naruto 'nun yeni jenerasyonu pedofili bir çizer ve yeteneksiz bir yazarın eline kaldı.
Kötü olmuş. Keşke Kishi el atsaydı.

Hala izlemedim biriktiriyorum. Bitince izleyecektim ama biraz daha beklemem gerek demek ki.

Kötü olmuş. Keşke Kishi el atsaydı.

Hala izlemedim biriktiriyorum. Bitince izleyecektim ama biraz daha beklemem gerek demek ki.
Hangisi canon belli değil ki, mangada olmayan sahneleri wiki canon saymış. Örneğin eski bir karakterin ölümü, mangasında yok, sadece animesinde var. Ama canon sayılıyor. :/

Yalap şap bir şey oldu iyice.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık