Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

ulq

Tsunade yarı senju yarı uzumaki olması lazım değil mi? Anne-babası bilinmiyor ama ninesi mito'ydu .

Bu edo tensei ile diriltenler öldüğünde nasılsa öyle diriliyor peki madara niye hashirama ile yaptığı dövüşteki gibi geldi?

Bu edo tensei ile diriltenler öldüğünde nasılsa öyle diriliyor peki madara niye hashirama ile yaptığı dövüşteki gibi geldi?
Orochimaru ve Kabuto uzun yıllar boyunca bunun için çalışıyorlarmış ve sonunda başarmışlar.Senju dnası mı ne katarak yapıyorlardı yanılmıyorsam.O yüzden Madara altın çağında geldi.

Narutoya yenı basladımda 120.bolumdeyım.135'ten sonrasını ızleme dıyorlar konuyla alakası yokmus.Ama 220'ye kadar 85 bolum var ne anlatmıslar.İzlemesek shippudende eksik yer kalırmı.

Narutoya yenı basladımda 120.bolumdeyım.135'ten sonrasını ızleme dıyorlar konuyla alakası yokmus.Ama 220'ye kadar 85 bolum var ne anlatmıslar.İzlemesek shippudende eksik yer kalırmı.
135 i izle direk,shippudene gec.benim arsivimde var bir kere izledim,zaman kaybı.sonra narutoyu tekrar ettigimde hep,135 ten sonra shippudene gecti.zamanına yazık ;)

http://www.narutohq.com/naruto-shippuden-fillers.php

Filler normalde mangada yani seride olmayan kısımlar, anime mangaya yetişmesin diye yapıyorlar yinede izleyebilirsin ama çok sıkıcıdır, sana sıkıcı gelmezse izle tabi mesela ben ileri alıp sadece dövüş varsa onları izleyerek geçtim hepsini.

Jiraiyanin seviyesi 3.hokageden fazla midir? Jiraiya kimle kimin arasina girer ortalama olarak? Örn: A'dan güçlü B'den güçsüz.Birde İtachi kimle kim arasindadir(sağlikli hali)

kimse cevaplamamis
Sorduğun yer neresi ? Orochimaru'nun , Itachi ile Sasuke vs.'sinde Sasuke'nin içinden çıkmasından mı bahsediyorsun. :D Çünkü benim hatırladığım kadarıyla Sasuke hiç içine almadı Orochimaru'yu.Orochimaru'yu yendim sanmıştı ama yanılmıştı lanetli mühürün içine gizlenmişti Orochimaru.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık