Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Anime (Spoiler Yasak)

280 küsür gibi bölümlerde bırakmıştım 2-3 yıl önce. Ara ara filler olmayan bölümlerin listesine bakıp direk güncele gelmiştim. Heralde son 5-6 aydır yine bakmıyom.. bu kadar cıvıkca sürekli filler veren bi anime olamaz ya.. yüzsüzlüğün dibine vurdular resmen..

280 küsür gibi bölümlerde bırakmıştım 2-3 yıl önce. Ara ara filler olmayan bölümlerin listesine bakıp direk güncele gelmiştim. Heralde son 5-6 aydır yine bakmıyom.. bu kadar cıvıkca sürekli filler veren bi anime olamaz ya.. yüzsüzlüğün dibine vurdular resmen..
Toplasak kaç bölümdür acaba, merak ettim. Hani Op'deki gibi eğlenceli filler falan olsa neyse, Naruto'daki insanın ruhunu sömürüyor. Yaşam enerjini alıyor izlerken başka alemlere geçiyorsun. Hiç çekilmiyor. :(
458 çıktı bugün, son bölümleri izle bence İtachi'nin hikayelerini konu alıyor ilk bölümler sıkabilir ama 454'den sonra sarmaya başlıyor sanırsam.
Tamamdır, izleyeceğim yakın zamanda teşekkürler.

Toplasak kaç bölümdür acaba, merak ettim. Hani Op'deki gibi eğlenceli filler falan olsa neyse, Naruto'daki insanın ruhunu sömürüyor. Yaşam enerjini alıyor izlerken başka alemlere geçiyorsun. Hiç çekilmiyor. :(
Fillerden nefret ederim. Naruto olsun Naruto Shipuuden olsun hiç izlemedim, direk geçiyorum.
Filler ve normal bölümlerin listesinin verildiği siteler var ordan bakıp atlıyorum. Boşa zaman kaybı..

Zaten Manga ile Anime ile gözle görülür değişikler bile çok, en baştan mangasını okuyarak bile bitirdim.

Fillerden nefret ederim. Naruto olsun Naruto Shipuuden olsun hiç izlemedim, direk geçiyorum.
Filler ve normal bölümlerin listesinin verildiği siteler var ordan bakıp atlıyorum. Boşa zaman kaybı..

Zaten Manga ile Anime ile gözle görülür değişikler bile çok, en baştan mangasını okuyarak bile bitirdim.
Bazı filler güzel oluyor ama, ebedi gennin Kosuke'nin hikayesi falan, mangaya güzel bir taban sağlıyor.

Outlaw

Filler olarak Guren arc güzeldi, o sıralar hemen bitmesin diye bazı fillerları da izliyordum.

Seri bitsin baştan başlayıp izlemeyi düşünüyorum. Hem nostalji olur, hem kaçırdığım detaylar falan vardır belki görmüş olurum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık