Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Anime (Spoiler Yasak)

Arkadaş ben emo gaara nın geçmişine bir kez daha bakmak zorunda mıyım.Banane onun anasından.Anime-manga aynı anda bu kadar mı kötü gider bir serinin.

Bölümü daha izlemedim ama animede filler bitmesi ve mangaya sadık kalmaları güzel hazır naruto anime muhabbeti açılmışken bende naruto avmlerine epic sahnelerine tekrar bakıp gaza geleyim azcık

şimdi izledim son bölümü... mangada da günceldeyim... tavsiyem boşverin siz animeyi mangadan devam edin :) ... bu kadar flashback olmaz ki arkadaş :mad: ...

Naruto da niye filler bölümlerinde hep aynı şeyleri gösteriyor anlamadım gitti bari yapıyorsanız adam gibi filler yapın

Naruto da niye filler bölümlerinde hep aynı şeyleri gösteriyor anlamadım gitti bari yapıyorsanız adam gibi filler yapın
Animatörlerin kurgusuna kalmış bi şey fillerlar. Naruto'nun son fillerına biraz göz gezdirme fırsatım oldu da cidden berbat ötesi olmuş.

bide şöyle düşün her bölüm vs. her bölüm vs. animecilerin ayağı bi pabuca gircek böyle bölümler oldumu hem vs. lere daha fazla vakit kalıyo böyle düşünüp izlersen fazla sıkmıyo hatta bazen zevk bile alabiliyosun
doğru söylüyorsun da mangada her bölüm vs var diyemeyiz ki... zaten filler leri atlayıp seyrediyorum animeyi... güzel de yapıyorlar animeyi de şu flashback ler can sıkıcı oluyor... zaten naruto bi rasengan dır tutturmuş bari flashback leri azaltsınlar :) ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık