Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

Ya noluyo ya niye ortaligi karistiriyorsunuz ne kaosu.Boyle bir konu Seytan Kral ölmeden önce konuşulmalıydı.Iyice ota sardı seri.Bir de Escanor dönerse tam sacmalik olur

Ya noluyo ya niye ortaligi karistiriyorsunuz ne kaosu.Boyle bir konu Seytan Kral ölmeden önce konuşulmalıydı.Iyice ota sardı seri.Bir de Escanor dönerse tam sacmalik olur
Bende az önce baktım son iki bölüme. Zıvanadan çıkarttı.

Nerede bitirmesi gerektiğini bilmiyor bu mangakalar.

Her şeyin başı Merlin :of:

Bir seri nasıl bok edilir gösterdin Nakaba Suzuki.Para için mi 30 bölüm önce sona ermesi gereken,50 bölüm önce kaostan bahsetmen gereken eseri mahvediyorsun.Japonlar ne diyor merak ediyorum.Okurken artık içim bayılıyor.Bundan sonra hikayenin bağlandığı bir nokta da yok...

Bir seri nasıl bok edilir gösterdin Nakaba Suzuki.Para için mi 30 bölüm önce sona ermesi gereken,50 bölüm önce kaostan bahsetmen gereken eseri mahvediyorsun.Japonlar ne diyor merak ediyorum.Okurken artık içim bayılıyor.Bundan sonra hikayenin bağlandığı bir nokta da yok...
Geçen sene bu zamanlar okuyan herkes "Yaz sonuna biter." diyordu cidden çok trajikomik.

MuzluYulafEzmesi

İlk sezondan sonra ağır batırmaya başladı . 2. sezon fena değildi lakin güç dengesinin ırzına geçmişti . Şimdiyse resmen kendini öldürüyor . Aklımızda güzel kalabilecek bir seri iken çoğu insana son 40-50 bölümdür '' Bitse de kurtulsak bu sevdiğimin mangasından '' dedirtiyor .

Edit : Manga , Webtoon , Web Novel ve ya Anime hiç fark etmez . Ben şu ana kadar hiç Escanor'un ölümü kadar zorlama bir ölüm görmedim .

Edit 2 :
Her yeni gelen bölümde tepkim .

Moderatör tarafında düzenlendi:

MuzluYulafEzmesi

Son bölümü okuma ihtiyacı bile hissetmiyorum . Sonunda bitti de kurtulduk :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık