Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Nanatsu no Taizai

Yapacak bir şey yok. Ya Hâk İngilizce.

Ya hu çok tuhaf değil mi? İlk 100 bölüm yok. :d
Ya onu sorma :/ Bir çok serinin böyle benim hatırladığım kadarıyla. Ama sanırım Nanatsu'nun animesi mangasına epey bağlı diye duymuştum. Ama tabii net olarak bir şey söyleyip seni yanıltmak istemem.

Bu arada ben de animenin kaldığı yerden devam etmiştim :D

Katılıyorum. Keşke biraz daha ağırlıkları olsaydı. Zarataras tam bir hayal kırıklığı.
Zarataras benim içinde bir hayal kırıklığıydı. Ancak en başından beri okuduğum için, Kutsal Şovalyelerin balon olması şeytanların ortaya çıkması ile başladı, ondan önce üst-alt seviyeler belliydi. Tüm Shounenler böyle ilerler, bkz: (bitenlerden Bleach ve Naruto gibi)

Tek gerçek Escanor, en güçlü dendi ve hala en güçlü :D

Merlin ciddi ciddi şokunu çıkardı artık işin. Adil değil de adil değil. Biz görüyoruz la zaten adil olmadığını Suzuki sensei, diğer karakterlere söyletme artık şunu:). Sonsuzluk cidden abartılı bir güç.
Gelecek bölüm işler karışacak.

Merlin ile Arthur arasında nasıl bir ilişki var acaba, sanmıyorum aşk olduğunu. Escanor'a ayıp olur yoksa. Gerçi bu kadar gururlu bir insanın yalnız yaşaması lazım. Şerefsize bıyık çok yakışmış.

Mangaka Escanor’un aşkıyla asıl mesajı veriyor.
“Aslanın gururu dahil olsan her erkeğe diz çöktüren bir kadın vardır” ve Escanor Merlin için kendini keser bana mısın demez.

Evrim geçirmiş King , Kendini aşmış Ban = BAM BAM BAM . İlk şeytanı öyle bir ezecekler ki son anına Meliodas yetişecek

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık