Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
İtachi'ye toksik diye laf atıyorsan akainu'yu sevmemen gerekir.(çünkü akainu çocuk katilidir,faşisttir.)
Saçma mantık.

AKainu yazar tarafından ve fanları tarafından bir melek bir kahraman olarak resmedilmiyor ama. Adam ne ise o... Acımasız bir asker, devletin yıkım gücü. Bu adamın sevimli olma zorunluluğu yok. Karakter kendi içinde tutarlı. Seversin sevmezsin o ayrı.

Üye silindi 1004

Akainu fanlığı yapıyorsan kendinle çeliştiğin anlamına gelir.

İtachi'ye toksik diye laf atıyorsan akainu'yu sevmemen gerekir.(çünkü akainu çocuk katilidir,faşisttir.)

Cevap veremiyorsun bari abartma, samimiyet ölçemezsin bilmem ney havalarına girme.

Edit:O arkadaş yerine ben cevap vereyim dedim.

Evet o anlama geliyor ve gayet memnunum çelişki olmasından. Gerekir ne demek? Gidin başkasıyla eğlenin yahu! Kurallar kitabı falan mı var elinizde? Başkasının adına karar da vermeye başlamış millet. Ölçemezsin.

Saçma mantık.

AKainu yazar tarafından ve fanları tarafından bir melek bir kahraman olarak resmedilmiyor ama. Adam ne ise o... Acımasız bir asker, devletin yıkım gücü. Bu adamın sevimli olma zorunluluğu yok. Karakter kendi içinde tutarlı. Seversin sevmezsin o ayrı.
Akainu'ya hep methiyeler yazılıyor forumda.

O bakımdan söyledim,yazar melek gibi göstermese de fanlar durumu o noktaya getirdi.

3 element bildiği açıklanan adam için “sadece rasengan biliyor” denmesi komedi.

Rasenganı bijuu inceleyerek icat ettiği de söylenmiş. O bijuulara kunaiyle dalıyormuş herhalde bazı kişilere göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık