Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nami

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 130 79.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 34 20.7%

• Kullanılan toplam oy
    164
Sevmem deyenler çok haklı. Nami hain çıkacak.Kedilerle alakalı kişiler genelde hain çıkmış seride. Who's who'nun da hain çıkma ihtimali var Boa Huang'la birlikte cp0'dan olabilir. Vücudundakı göz Boa'nın adamlarındakına benziyor ve Boa'nın adamlarından birisi cp0'ın yanında.
.Kediyle alakalı diğer isimlere bakalım: Lucci( kedi meyvesi: leopar model, Marangoz ihanet), Kuma( kedi patileri, Devrimci ajanı çıktı) Kuro( tayfasındakı kedi adamlar ve tayfasın adı, Hizmetçi numarası) Tahmini Who is who ve Potansiyel Nami. Naminin lakabı ise kedi hırsız.
Nami hain çıkmaz.Onun hainliği bitti.Bu saatten sonra hainlik olacağını sanmıyorum.Bir sebebi bir bağlantısı yok hainlik yapmak için.

Bu kadını korkak ve nispeten güçsüz olduğu için suçlamıyorum. Tayfaya rotacı olarak katıldı, Luffy'e veya başka birine güçlü olacağına dair herhangi bir söz vermedi. İşini iyi yaptığı sürece, ki yapıyor, benim açımdan bir sorun yok. Zeus'u alıp o açığı da kapatacak muhtemelen.

Ama ahlaksız ve sorumsuz Usopp Bey için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Keskin nişancı olarak tayfaya katılıyorsun, dünyanın en cesur adamı olacağım diye geziyorsun ama 1011 bölümdür tık yok. Big Mom'un tesadüfen öyle bir modu olmasa Page One hepinizi katledecek.
Ama güçlendi diyecek olanlara da baştan cevap vereyim, o tayfaya eşeği bağlasan iki senede haki açardı.

Bu kadını korkak ve nispeten güçsüz olduğu için suçlamıyorum. Tayfaya rotacı olarak katıldı, Luffy'e veya başka birine güçlü olacağına dair herhangi bir söz vermedi. İşini iyi yaptığı sürece, ki yapıyor, benim açımdan bir sorun yok. Zeus'u alıp o açığı da kapatacak muhtemelen.

Ama ahlaksız ve sorumsuz Usopp Bey için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. Keskin nişancı olarak tayfaya katılıyorsun, dünyanın en cesur adamı olacağım diye geziyorsun ama 1011 bölümdür tık yok. Big Mom'un tesadüfen öyle bir modu olmasa Page One hepinizi katledecek.
Ama güçlendi diyecek olanlara da baştan cevap vereyim, o tayfaya eşeği bağlasan iki senede haki açardı.
Usopp gücündeki bir korkağın şu ortamlarda bulunması bile büyük bir cesaret örneği. İcraat/Cesaret oranı açısından dünyanın en cesur adamı listesine girmiştir çoktan, bu gidişle de seri sonu Mr.Satan gibi bir şey olur.

Usopp gücündeki bir korkağın şu ortamlarda bulunması bile büyük bir cesaret örneği. İcraat/Cesaret oranı açısından dünyanın en cesur adamı listesine girmiştir çoktan, bu gidişle de seri sonu Mr.Satan gibi bir şey olur.
Farklı bir bakış açısı. Ama bana sorarsan Usopp gücünde birinin bu kadar korkak olması baştan sıkıntı. Kaido'nun smile yemiş çöpleri bile Usopp'tan daha cesur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık