Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nami

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 131 79.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 34 20.6%

• Kullanılan toplam oy
    165
:hhh: Şu resimdeki big mom ın kafasını smotty chan ile değiştirince bir şeyler değişir umarım zihninizde ....lşimdiden sindirip hazmedin bence ...olacağı bu :artiz: Oda ya bu konuda güveniyorum.:D

:hhh: Şu resimdeki big mom ın kafasını smotty chan ile değiştirince bir şeyler değişir umarım zihninizde ....lşimdiden sindirip hazmedin bence ...olacağı bu :artiz: Oda ya bu konuda güveniyorum.:D

Nami çöplerin dövülmesini uzaktan izleyen birisi. Sırf Zeus'u aldı diye onu Bm kadar iyi kullanacak diye bir şey yok.

Nami çöplerin dövülmesini uzaktan izleyen birisi. Sırf Zeus'u aldı diye onu Bm kadar iyi kullanacak diye bir şey yok.
Bro ben Nami nin CP9 dan Kalifa yı yendiği spoilerini yediğimde koltundan düşmüştüm.Beni hiçbir şey şaşırtamaz .:hhh: Odanın elini gördüm ben Nami nin elinde Zeus var.Smotty i harcar zaten onunla bir hesabıda var Tüm kek adasından

Iki gözümün çiçeği, ne olur artık yıldırım çakmaktan vazgeç. Monet'e yaptığın gibi ateşli saldırılar görelim. Sen 2 yıl gökyüzü adasında bir halt ögrenmedin mi? Şuan naruto gibi rasengan atman gerekiyorken, thunderball da thunderball diye çığtınıp duruyorsun. Yakışmıyor :hıh:

Birisi ''Nami, Luffy'nin duygusal sesi, Zoro ise mantıksal sesi olmuştur'' diye yazmıştı. Tam olarak kim olduğunu hatırlamıyorum, galiba @Master of Puppets idi. Çok doğru bir yorumdu. Hatta Usopp ve Robin olayları çok iyi birer örnektir.

Tayfadaki en sevdiğim üçlü olmalarının yanı sıra buradaki olay Op serisindeki en ikonik sahnelerden birisidir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık