Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nagato

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eline emeğine sabrına sağlık smoker harika bir çeviri olmuş yine.
Jiraiyayı öldürmesine rağmen en sevdiğim karakterler arasındadır..

Zaten orda aksi yazmıyor ki.
Yok Kekkai Genkai vasıtasıyla elde edilen bir güç yazıyordu. Yani gen'den gelen bir güç o zaman Madara vermemiş oluyor.
'' Nagato'nun bu inanılmaz gücü Kekkei Genkai'si olan efsanevi Rinnegan'dan gelmektedir. ''
Rinnenganı,Madaranın verdiğine dair bir yer göremedim 2 defa okumama rağmen.

Yok Kekkai Genkai vasıtasıyla elde edilen bir güç yazıyordu. Yani gen'den gelen bir güç o zaman Madara vermemiş oluyor.
'' Nagato'nun bu inanılmaz gücü Kekkei Genkai'si olan efsanevi Rinnegan'dan gelmektedir. ''
Rinnenganı,Madaranın verdiğine dair bir yer göremedim 2 defa okumama rağmen.
Rinnegan'ın kendisi Kekkei Genkai, Rinnegan'da Nagato'da olduğu için, Nagato'nun Kekkei Genkai'si oluyor.

Nagato's incredible power stemmed mainly from his kekkei genkai, the legendary Rinnegan.

ooooooo smoker-san sen kralsın :respect: ısrarlarımı geri çevirmediğin için çok teşekkür ederim. allah razı olsun bilader.

Peki sharingandan üstün dendi madaranın ems sinin ancak ona eşit olabildiği söylendi.Ameterasu tsukuyomi gibi saldırılardan daha güçlü saldırılarını göremedik doğrusu.Neden sharingandan daha güçlü olsun.Rikudou sennin kullandığı için değildir herhalde.
dostum bütün dojutsuların(göz tekniklerinin) babası bu rin'negan. Bu göz kekkei genkaileri oluşturabilir. yani rinnegan isterse byakugan isterse sharingan açabilir ya da godaime mizukagenin volkan lavı kekkei genkaisi. ama çok çakra tüketir ve pein'in bildiğim kadarıyla üç tekniği(shinra tensei, chibaku tensei ve banshou ten'in) rinnegan olmadan yapılamıyor. düşün bi kere, madara eternal mangekyou yu elde ederek bu rinneganın gücüne erişebilmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık