Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 239 85.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    279
Bölümlere dikkatli bakarsanız her biri çok açıklayıcı aslında... Ben 7-8 kere bitirdim her izlediğimde taa nerdeki bölümlere gönderme yapıldığını gördüm...
Adam heralde çocukken başladı yazmaya One Piece'i 25 yaşında yayına döktü işi şimdiye 1500'üncü bölüme gelmiştir tabi o kadar sürerse.

smoker hocam,

bu saldırıların gif li resimleri olsa daha güzel olmaz mı? gerçi çok uğraş gerektirir ama güzel olurdu. bazen adamların saldırılarına bakıyorum isminden aklıma falan da gelmiyor. gifleri olsa daha açık olurdu.

bu yazdıklarımı başka yere de yazdım ama luffy nin sayfasındada olması iyi olur

(animede bu hafta)Mihawk ın da burada bir nevi luffy i test ettigini gördük. Test sonuçlarına göre luffy geçta galiba. Mawk ta zoro nun ögrencilik talebini büyük ihtimal luffy sayesinde kabül etti. Hq savaşı sırasında luffy nın neler yapabilecegini gördü. Zaten araalarındaki savaşta ta yeni jenerasyonun altın çocuğu falan diyordu. Shank ta luffy nin neler yapabilecegini mihawk a anlatmıştır. Mihawk ta burada test etti ve gördü. Bu sayece zoro ders almayı başardı. Yoksa mihawk zoroya ders falan vermezdi.

Tayfanın böyle büyük bir kaptana sahip olması tayfanın hayallerini gerçekleştirmesi için çok çok büyük bir avantaj. Bu adamın arkadaş olamayacağı kişi çok nadirdir. Hatta dövdüğü kişilerle bile arkadaş olabiliyor:eek: daha yeni dünyaya girmeden oranın 3/4 ü ile aralarında bir bağlantı var. Bu bağlantılar hep luffy sayesinde.

biraz aptal, saf bir kaptan ama olsun. Belki biraz daha aklı başına gelmiştir bu 2 senede

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ellerine sağlık.Favori Op karakterimi bir kez daha yakından tanıdım.
Oda-sensei'ye Op'nin sonu hakkında soru sorulmuştu sanırım.Cevap şöyleydi yanılmıyorsam.Op'nin son karesi aklımda her karakteri oraya götürmek için uğraşıyorum gibi bir cevap gelmişti.Oda-sensei'nin kapsamlı düşündüğü bir gerçek.(dahi de denilebilir yada denilmez bilemem )Hancock olayı doğru çok önceden verilmişti.Mihawk'ın ortaya çıkması ile savaş lordlarından birisi olan Hancock'un da çizilmesi normaldir(o zamanlardan savaş lordlarını kafasında tasarlaması normaldir).Hacchi ve Camie olayıda manga kapaklarında sürekli olarak verilmişti.(daha birçok karakterin hikayeleride yer alıyor tabi)Camie karşımıza 380li bölümlerde çıktı.Bitirmiş te tek tek yayınlıyor mu bilemem ama sonu hakkındaki konuşması beni hayal kırıklığına uğrattı şahsen.Ama bazı şeyler belirli diğerleri doğaçlama olarak devam ediyor.Bu konu burada tartışılacak konu değil ama arkadaşlar birşeyler yazınca bende yazma gereği duydum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık