Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Kılıç değiştirme muhabbetini bende sevmiyorum.Fakat bunun konuyla alakası yok.Zoro'nun kılıç değiştirmesi gibi şeyler Luffy'nin olağanüstü bir plot armora sahip olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Çok kaçak cevap veriyon.:D Luffy'nin plot armoru ne kadar ise bir o kadarı tayfasinda var.:D Dolayısıyla Zoro'da var. Bu da tezat oluşturuyor yorumunla.:D

Çok kaçak cevap veriyon.:D Luffy'nin plot armoru ne kadar ise bir o kadarı tayfasinda var.:D Dolayısıyla Zoro'da var. Bu da tezat oluşturuyor yorumunla.:D
Yoo kaçak cevap vermiyorum.Dedim işte kılıç değiştirme muhabbetini bende sevmiyorum diye ? Kaçak cevap versem bunu söylemem direk konuyu değiştiririm.Luffy'den sonraki ana karakterler bizim tayfa.İllaki onların üstünde de plot armor olucak ama Luffy'ninkiyle kıyaslanamıcak seviyede bana göre.Luffy'i mesela Naruto'yla kıyaslıyorum da ona bile tur bindirir plot armorda.

Yoo kaçak cevap vermiyorum.Dedim işte kılıç değiştirme muhabbetini bende sevmiyorum diye ? Kaçak cevap versem bunu söylemem direk konuyu değiştiririm.Luffy'den sonraki ana karakterler bizim tayfa.İllaki onların üstünde de plot armor olucak ama Luffy'ninkiyle kıyaslanamıcak seviyede bana göre.Luffy'i mesela Naruto'yla kıyaslıyorum da ona bile tur bindirir plot armorda.
O kadar da değil Naruto 2000li yıllardaki en torpilli ana karakterlerden hatta benim baktıklarımdan İchigodan sonra 2.diyebilirim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık