Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 239 85.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    279
Eskiden şirin bulduğum bir karakterdi. Davul adasında söyledikleri, Arabasta arcında Vivi'ye savaşla ilgili söylediği sözler epey iyiydi. Enel'e bir Tanrının nasıl olması gerektiğini söylemesi de aynı.

Ancak, bir noktadan sonra içi tamamen boşaltıldı. Adının hakkını sonuna kadar vermeye başladı. Nerede o eski Luffy, nerede şimdiki şaklaban ve maymun tavırlı Luffy.

Klasik shonen karakteri mi? :hhh: Luffy gibi güldüren , gaza getiren , tepki veren bir karakter daha yok ...Ona en yakın karakter Songoku ama Luffy yinede bambaşka

Orijinal bir karakterdir. Tipi orijinaldir. Yeteneği orijinaldir.

Yemek yemeyi seviyor diye çakma olmuyor. O bence diğer eski serilere bir selam verme şekli.

Ayrıca salak değil içi temiz kalbi temiz birisidir. Zekasını çoğu konuda kanıtlamıştır. Gemi meselesinde aklını kullandı. Olgunluk gösterdi. Bir sürü olay var böyle.

Orijinal bir karakterdir. Tipi orijinaldir. Yeteneği orijinaldir.

Yemek yemeyi seviyor diye çakma olmuyor. O bence diğer eski serilere bir selam verme şekli.

Ayrıca salak değil içi temiz kalbi temiz birisidir. Zekasını çoğu konuda kanıtlamıştır. Gemi meselesinde aklını kullandı. Olgunluk gösterdi. Bir sürü olay var böyle.
Tipi Goku'ya benzemektedir, gücü ise orijinal değil.

Ancak bunlar onun özel karakter olmasına engel değil.

Tipi Goku'ya benzemektedir, gücü ise orijinal değil.

Ancak bunlar onun özel karakter olmasına engel değil.
Tipinin Goku ile gram alakası yok. Gücü de gayet orijinal. Orijinaldan kasıtım manga anime dünyası. Diger serilerde millet tekme tokat dövüşürken, gezegen fırlatirken, kılıç çekerken, tabanca kullanırken uzayıp duran bir karakter orijinal ve harika bir seçimdir.

Tipinin Goku ile gram alakası yok. Gücü de gayet orijinal. Orijinaldan kasıtım manga anime dünyası. Diger serilerde millet tekme tokat dövüşürken, gezegen fırlatirken, kılıç çekerken, tabanca kullanırken uzayıp duran bir karakter orijinal ve harika bir seçimdir.
Aynen sun Wukong temasını falan es geçip, benzemiyor demek son derece doğru bir yorum olacak. Maalesef son yazdığın kısma katılamıyorum. İyi bir seçim olabilir, ama Luffy'den senelerce önce dünyaca ünlü çizgi roman karakterlerinde bu gücün kullanılması; Luffy manga karakteri diye orijinal yapmıyor. Vites olayı yenilikçi olabilir, lastik gücü ise kesinlikle orijinal değil.

Yinede tekrar yazıyorum Luffy son derece özel ve kült bir karakterdir. Seneler sonra bile başka serilerde etkilerini göreceğiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık