Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Vinsmoke Ailesi

Kim Yener?

• Monkey D. Luffy

• Vinsmoke Family

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bu adamların topu bir yonkou komutanı etmeyecek mi şimdi? Vay arkadaş, nasıl bir forum çözemedim.
Etmeli mi ki? Koca Ana'nın Germa 66 ile ittifak kurmak istemesinin sebebi, Germa 66'nın Bilim alanındaki ilerlemişliği değil mi?

Kafamda ilginç bir soru var, o da şu; şimdi bu herifler dediğimiz kadar güçsüzse, neden Big Mom'ın başucunda bu kadar rahat, emniyetsiz takılıyorlar? Peki böyle rahat takılıyorlarsa, sebebi, güçlerine güvendiklerinden(?) olabilir mi? Örneğin BM, Luffy'den kat kat güçlü olmasına rağmen Luffy böyle bir davete katılsa, Luffy gayet rahat takılır; çünkü kendine ve gücüne aşırı güveniyor.

@Sai Dai Rin Rokuougan
Alpamis için yazdım onu.

@Alpamis
Evet. :/ Bak gördük işte. Dinlenmiş olmasına rağmen Bigmom karşısında çok kısa süreliğine G4'te kalabildi. Cracker dövüşünden çıktığı halinden daha iyi durumdaydı halbuki.

İki taraf da %100'ündeyken yapılan yorumlarına hiçbir şey demem ama o haldeyken oradakileri yenerdi dersen gülerim. :artiz:
Sanji boşuna mı orda? Ki Sanji'den o kadar darbe yeyip sonra bir de ordu ile karşılaşmıyor muydu bu Luffy? Yani Cracker'den sonrasında bu hale düştü diyemeyiz. Ondan sonrasında Öfkeli ordu ve Sanji'nin dayakları artı o kadar süre aç kalması felan vardı.

Etmeli mi ki? Koca Ana'nın Germa 66 ile ittifak kurmak istemesinin sebebi, Germa 66'nın Bilim alanındaki ilerlemişliği değil mi?

Kafamda ilginç bir soru var, o da şu; şimdi bu herifler dediğimiz kadar güçsüzse, neden Big Mom'ın başucunda bu kadar rahat, emniyetsiz takılıyorlar? Peki böyle rahat takılıyorlarsa, sebebi, güçlerine güvendiklerinden(?) olabilir mi? Örneğin BM, Luffy'den kat kat güçlü olmasına rağmen Luffy böyle bir davete katılsa, Luffy gayet rahat takılır; çünkü kendine ve gücüne aşırı güveniyor.
Ben zaten Vinsmoke ailesi alır demiyorum. Yorumlara şaşırdım sadece. Big Mom'ı kıstas almak anlamsız, kadın çok ayrı bir seviye. Bal gibi de Luffy g4 açmak zorunda kalır bu adamların karşısında, bir de değil iki değil kaç isimden bahsediyoruz. Üstelik Luffy'nin zaman sıkıntısı da var. Bir şekilde dayanabilirlerse süre bitene kadar yenebilmeleri bile ihtimal dahilinde. Bana kalsa Luffy alır ama Cracker vs Luffy'den çokta farklı geçmez dövüşün zorluk derecesi. Cracker dövüşünde Nami'de dahildi üstelik.

Cracker dövüşünden hemen sonra Germa ile karşılaştıkları sahneden bahsediyorduk. Alpamis'e göre o zayıf haliyle bile Germa'yı yenebilirmiş Luffy. Ben de olamaz dedim.
Anladım da, siz Luffy'i Cracker ile olan dövüşünden sonraki yorgunluğu ile değerlendirmişsiniz. Konuyu açan benim, ve ben Luffy'nin 100% hazır olan durumunda değerlendirmesini söylemiştim. O yüzden müdahil oldum diyaloğunuza.

Bakınız:

Hele seninki tümden yanlış. Luffy zaten bitik durumdaydı. Cracker pestilini çıkarmış Luffy'nin.
Not: Luffy savaşa 100% hazır şekilde değerlendirilecektir.

Anladım da, siz Luffy'i Cracker ile olan dövüşünden sonraki yorgunluğu ile değerlendirmişsiniz. Konuyu açan benim, ve ben Luffy'nin 100% hazır olan durumunda değerlendirmesini söylemiştim. O yüzden müdahil oldum diyaloğunuza.

Bakınız:
:good:Farklı bir mevzu zaten. O bölüm çıktığında çok tartışma dönmüştü. O zamandan kalan bir hesap yani. :/

Ben zaten Vinsmoke ailesi alır demiyorum. Yorumlara şaşırdım sadece. Big Mom'ı kıstas almak anlamsız, kadın çok ayrı bir seviye. Bal gibi de Luffy g4 açmak zorunda kalır bu adamların karşısında, bir de değil iki değil kaç isimden bahsediyoruz. Üstelik Luffy'nin zaman sıkıntısı da var. Bir şekilde dayanabilirlerse süre bitene kadar yenebilmeleri bile ihtimal dahilinde. Bana kalsa Luffy alır ama Cracker vs Luffy'den çokta farklı geçmez dövüşün zorluk derecesi. Cracker dövüşünde Nami'de dahildi üstelik.
Yok canım, ben de zaten "Vinsmoke Ailesi bir yonko komutanı etmiyor mu?" yorumunuza karşılık söyledim.

Bu aile haki kullanamıyor gördüğüm kadarıyla. Olay Reiju'nun Luffy'i zehirleyip zehirlememesine bakar. Luffy salak olduğundan bir yerde tuzağa düşer zehirlenir. Sanji kadar beyni olsaydı Luffy'nin zorlanmadan alır derdim G4'te.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık