Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Hasır Şapka Korsanları

Savaşı Hangi Taraf Kazanır?

• 1. Takım Kazanır

Kullanılan: 69 49.3%
  • 2. Takım Kazanır

Kullanılan: 68 48.6%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 3 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy vs Zoro gibi olmuş. Cinden dayak yiyen Sanji bir şey yapamaz. Luffy cinin vurduğunun 100 katını vuruyor büyük ihtimalle.

Diğerlerini ise zaten saniyede alır.

Ortama KKG atsa bir Zoro kalkar o da eskisi gibi kalkmaz.

Luffy vs Zoro olur. Luffy onu da alır.
Katılıyorum, buna rağmen 2. takım alır diyor forumun bir çoğu...

Sizde abartmayın arkadaş. Luffy ile Zoro arasında siklet farkı çok yokken bir de tüm tayfa demişsin. Luffy'nin üzerinden geçerler.

Bence serideki tüm korsan kaptanları tayfalarını alabilecek güçte.
Şöyle bir düşünüyorum.Doflamingo alırdı.Croco alırdı.Buggy,Arlong,Moriah.WB,BM bile alırdı gibi gözüküyor.

Hatta bana kalırsa Zoro da Luffy dışında kalan tayfayı tek alabilir.

Katılıyorum, buna rağmen 2. takım alır diyor forumun bir çoğu...
Bu tayfa kaptanının karşısında duramayacaksa Kaidou reisin dediği gibi korsancılık oynamak için mi açıldılar denize :D
Sırf Luffy ve Zoro'nun Sanji için dediklerini hesaba katarak Sanji'nin 10 - 15 dakika Luffy'i tutabileceğini düşünerek Luffy yenilir dedim. Sizin dediğiniz gibi olursa 30 - 35 dakika Luffy vs Zoro'da Luffy alır her türlü.

Bence serideki tüm korsan kaptanları tayfalarını alabilecek güçte.
Şöyle bir düşünüyorum.Doflamingo alırdı.Croco alırdı.Buggy,Arlong,Moriah.WB,BM bile alırdı gibi gözüküyor.

Hatta bana kalırsa Zoro da Luffy dışında kalan tayfayı tek alabilir.
BM bile alır deme sebebin BM'nin zekâ düşüklüğünden mi yoksa tayfasının gücünden mi? WB o son haliyle alamazdı. Önce Squardo gibi bir ezikten kılıç darbesi yememeyi öğrenecek. Orada Marco var adam sürekli yenileniyor. Sağlığı iyiyken evet lafım yok alıyordur.

Edit: Diğerlerine gelince tayfaları ezikti. Croco'nun tayfasında haki kullanan yoktu yani logia herhangi birini alamazlardı. Dof'un tayfasında Vergo ve Pica sıyrılıyordu, diğerleri çöp. Vergo ve Pica'nın da güç seviyesi Koramiral. Yani tayfaları çöptü. Bizim tayfa ne peki diyebilirsin? Zoro şu an Shicki seviyesi benim gözümde, Sanji ise gördüklerimiz değil de söylentilerden yola çıkarak o seviye. Gördüklerimizle Koramiral. Luffy de Shicki.

Son düzenleme:
@SZA

Sanji, G4 açmış Luffy'yi 10-15 dakika nasıl tutacakmış onu merak ettim, ancak kaçabilir. G4 hızının yanında yürür adım kalır Sanji'nin kaçma hızı.

Hepsiyle ayrı vs atacağı için Luffy en sonlarda zorlansada alır. g2 ve g3te Zoro, Sanji ve Franky hariçleri toplasa g4 ile Zoro, Sanji ve Frankyi 10 dk içinde alabilir. Ama g4 biteceği için zoronun dayanıp alma imkanıda var. Yorgunlukları olacağı için oyum takım 2.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık