Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Hasır Şapka Korsanları

Savaşı Hangi Taraf Kazanır?

• 1. Takım Kazanır

Kullanılan: 69 49.3%
  • 2. Takım Kazanır

Kullanılan: 68 48.6%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 3 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G-4e karşı en avantajlı tayfa üyesi sanji. Sanki g4 hızına yetişemez demiş çoğu kişi de tayfanın en hızlı üyesi luffyden sonra sanji bence. Ve g2 g4 ten hızlıdır. G4 de luffy yavaşlıyor bana göre (g2ye göre) hız sıralamasına gelirsek g2>sanji>g4 Zoro nun olayı hız değil. Dayanıklılığı ve hasarı. Luffy'nin sanjiyi g4 açmadan yenmesi lazım. Ki yener de çünkü g2 sanjiden daha seri ve sanjinin busoshoku hakisi zayıf. hawk gattlinge dayanamaz. Luffy sadece zoroda g4 açmak zorunda kalir. Çünkü diğer teknikleri Zoro'nun bilincini kapaticak kadar yüksek hasarlı değil. G4 de zoroyu yaklaşık 20 dk da yeneceğini düşünüyorum. Luffy kazanır.

Meyvesiz olduğundan nasıl böyle emin oluyorsunuz yahu? Üstümü başımı yırtacam. Ne soruda ne de cevapta bununla ilgili bir bilgi verilmiş.

Yoo unutmadım. Hepinizin asıl sorunu G4 Luffy'nin, G2 Luffy'den hızlı olduğunu kabul etmeniz. Ben bununla ilgili bir kanıt hiç görmedim. Varsa buyrun gösterin.

BANA GÖRE; G2 Luffy>Sanji>G4 Luffy
Yorumların tamamını okumamistim tamamen aynı düşünüyorum

Meyvesiz olduğundan nasıl böyle emin oluyorsunuz yahu? Üstümü başımı yırtacam. Ne soruda ne de cevapta bununla ilgili bir bilgi verilmiş.

Yoo unutmadım. Hepinizin asıl sorunu G4 Luffy'nin, G2 Luffy'den hızlı olduğunu kabul etmeniz. Ben bununla ilgili bir kanıt hiç görmedim. Varsa buyrun gösterin.

BANA GÖRE; G2 Luffy>Sanji>G4 Luffy

Son düzenleme:
Frank den sonra yorulmaya başlar zoro ya geldiğinde gücünün %40-45 ini harcamış olur.%55-60 lık gücüylede sittin sene zoroyu yenemez.Ben full iken bile aralarında kıl payı farklar olduğunu düşüniyrum da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık