Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Hasır Şapka Korsanları

Savaşı Hangi Taraf Kazanır?

• 1. Takım Kazanır

Kullanılan: 69 49.3%
  • 2. Takım Kazanır

Kullanılan: 68 48.6%
  • Berabere Biter

Kullanılan: 3 2.1%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birincisi ben de buna inanıyorum. LoL

İkincisi ben direk ilk postta yorum yapmıştım.

Luffy madem çıldırıyor niye tayfanın geri kalanı teker teker gidiyor. Dayak yemeye yer mi arıyorlar? Kurgu falan çekme direk de ki sıra dayağı çekilecek.
İlk olarak teori böyle, değiştirilemez!.. Birde ben sana laf atmamıştım, senden daha fena bir Sanji fanı var. Adam ilah yaptı Sanji'yi.

Ayrıca nasıl Sanji>G4 Luffy inanıyorsun ya? Önümüzde Doffy vs G4 Luffy örneği var, verdiği hızı görüyoruz. Sen bu hızdan daha hızlı diyorsun Sanji için yani?

İnanamıyorum şu söylenenlere, yatılı felç geçireceğim az kaldı.

Bu tayfa kaptanının karşısında duramayacaksa Kaidou reisin dediği gibi korsancılık oynamak için mi açıldılar denize :D
Sırf Luffy ve Zoro'nun Sanji için dediklerini hesaba katarak Sanji'nin 10 - 15 dakika Luffy'i tutabileceğini düşünerek Luffy yenilir dedim. Sizin dediğiniz gibi olursa 30 - 35 dakika Luffy vs Zoro'da Luffy alır her türlü.

BM bile alır deme sebebin BM'nin zekâ düşüklüğünden mi yoksa tayfasının gücünden mi? WB o son haliyle alamazdı. Önce Squardo gibi bir ezikten kılıç darbesi yememeyi öğrenecek. Orada Marco var adam sürekli yenileniyor. Sağlığı iyiyken evet lafım yok alıyordur.

Edit: Diğerlerine gelince tayfaları ezikti. Croco'nun tayfasında haki kullanan yoktu yani logia herhangi birini alamazlardı. Dof'un tayfasında Vergo ve Pica sıyrılıyordu, diğerleri çöp. Vergo ve Pica'nın da güç seviyesi Koramiral. Yani tayfaları çöptü. Bizim tayfa ne peki diyebilirsin? Zoro şu an Shicki seviyesi benim gözümde, Sanji ise gördüklerimiz değil de söylentilerden yola çıkarak o seviye. Gördüklerimizle Koramiral. Luffy de Shicki.
Tayfa gücünden dolayı.
Mesela düşünüyorum Wb rüyasında Aceyi tekliyordu.Aceden güçlü o tayfada maximum 3,4 kişi vardı.

Birde ben sana laf atmamıştım
Ben de kimseye laf atmadım. Kendi gerçeklerimi söyledim.

Sanji ile G4 Luffy'i kıyaslayacak kesin bilgi yok ama birçok sahnede Sanji'nin nereden yaklaştığı anlaşılmadan adam tekmeyi geçiriyor. Luffy bunu ancak G2'de yapabiliyor. Buradan yürüyerek Sanji'nin daha hızlı olduğuna inanıyorum.

Ayrıca bir değeri var mı bilmiyorum ama 85. SBS'de 50 metrede kim daha hızlı sorusu soruldu Oda'ya. Sanji 2. iken Luffy üçüncüydü.

http://onepiece.wikia.com/wiki/SBS_Volume_85

Ben de kimseye laf atmadım. Kendi gerçeklerimi söyledim.

Sanji ile G4 Luffy'i kıyaslayacak kesin bilgi yok ama birçok sahnede Sanji'nin nereden yaklaştığı anlaşılmadan adam tekmeyi geçiriyor. Luffy bunu ancak G2'de yapabiliyor. Buradan yürüyerek Sanji'nin daha hızlı olduğuna inanıyorum.

Ayrıca bir değeri var mı bilmiyorum ama 85. SBS'de 50 metrede kim daha hızlı sorusu soruldu Oda'ya. Sanji 2. iken Luffy üçüncüydü.

http://onepiece.wikia.com/wiki/SBS_Volume_85
G4 Luffy'yi daha bi aşırı hızlı yapıyor onu unutmuşun sanırım. O yüzden bariz bir şekilde Luffy hızlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık