Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sengoku

Dövüşün sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    176
Şu bir gerçek ki; Kim alırsa alsın çok zor dövüş olur. Garp çok sağlam ama Sengoku da; şu kral haki çıkması ile aşağı kalır bir yanı olmadığını gösteriyor bence. Ben o yüzden Şimdilik berabere diyeceğim :D

Kral Haki'nin Sengoku da çıkması sebebiyle bir ara "Sengoku>Garp, Garp balondur" konusu konuşulmuştu forumda.
İlk taşı günahsız olanınız atsın deyip oyumu bastım sengokuya.

Sengoku filo amirali olduktan sonra pek etliye sütlüye karışmamış her yere amiraller ve garp koşmuş. Aynı şuan akainunun yerinde durup amirallerin koşuşturması gibi. Mesela şuan fujitora wanoya gelip bir şekilde kaidoyu indirse denizci kahramanı olarak anılıp bir anda herkes tarafından akainun üzerine konulacak. Ama belki de aynı şeyi akainu gelse o da yapabilir? Ne biliyoruz delil nedir?

D olması da ekstra bir güç katmıyor. Sengoku kafadan 2 tane artı ile başlıyor. Hem kral haki hem de hayvan gibi meyvesi var. Garp da tabii güçlü. Ölümüne bir kapışma olur ama bence az farkla da olsa sengoku daha güçlü. Garp sürekli oraya buraya koşup dövüşlere girdiği için teknik ve hakide biraz daha geliştirmiştir kendini. O da sengokunun kral hakisi ve meyve avantajı arasındaki farkı bir nebze azaltmıştır. Ama sıfırlamaz bence. Sengoku 100, garp 97.

Kral Haki'nin Sengoku da çıkması sebebiyle bir ara "Sengoku>Garp, Garp balondur" konusu konuşulmuştu forumda.
2 karakterin de doğru düzgün bir dövüşünü görmedik. Ama Garp'ın Roger'la dövüştüğü biliniyorken Sengoku için öyle birşey bilmiyoruz. Sadece Wb uzun zaman oldu Sengoku diyor ama prime zamanında Wb ile Sengoku'nun 1v1 denk olduğunu sanmıyorum -çoğu kişi de sanmıyor-. Sengoku'da kral haki çıkması Garp'ta kral haki yoktur manasına gelmiyor ki. Garpta kral haki olmasa bile Rpger'la dövüşmüş adam vs kral hakili filo amirali.. Ayrıca Garp efsanesi olan bir adam denizcilerin kahramanı deniyor, Roger'ın bile düşmanı olarak büyük saygısını kazanmış biri. Sengoku'ya baktığımız da stratejik olarak zeki biri ama bundan fazlasının dendiğini görmedim.

Bu vs'de Sengoku'ya oy atan net şekilde Garp'ı sevmiyordur bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık