Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Ben yazdım aklıma esince :D

Şu vsile ilgili olarak ben çok zorlu geçeceğini düşünüyorum, Garp çok güçlüdür hatta ben bu adamın devrin yonkoularından bile üstün olabileceğini kabul edenlerdenim, ancak Akainu çok güçlü bir adam ,Garp ne kadar hınçla dalıyorsa Akainu'da o hınçla dalıyor, benim gördüğüm Akainu gibi bir adamı yenmenin tek yolu ya öldürmek! yada WB gibi yeri yarıp geçici olarak uzaklaştırmaktır, ben eminim ki WB palazayı yardığında eğer Akainu düşmese tekrar kalkacaktı ben o sahneyi tamamen E.oda'nın bir kurmacası olarak görüyorum Akainuyu dediğim gibi uzaklaştırması gerekiyordu.

Garp bu savaşı alsada çok büyük kaybı olurdu .
İlla topal bırakcan adamı yani:D

Topal bırakma değilde ölümüne bir savaş olursa Akainu'u Garp yumrukla öldürse, kendide büyük bir kayıp alır artık göğsüne delik mi yoksa kol bacak kaybı mı bilmiyorum ancak D.'nin öfkesi karşısında Akainu'dda o savaşta ölür.
Akainu ölmedikçe onun olduğu vsler bitmez hocam seninde dediğin gibi ama ne bileyim aokijinin boyundaki imzayı sende gördün gurur duydun hatta:D Onun aynısından Garp'ta da olur ama sakat kalmaz diyorum ben

Akainu ölmedikçe onun olduğu vsler bitmez hocam seninde dediğin gibi ama ne bileyim aokijinin boyundaki imzayı sende gördün gurur duydun hatta:D Onun aynısından Garp'ta da olur ama sakat kalmaz diyorum ben
Öhmmm:cool:
Bide bacak vardı.
Garp alır diyelim anlaşalım ama Aokijinin yaradan alır .Tek sitemim bu savaşın kolay geçeceğinin düşünülmesi umarım tekrardan Garpın savaştığı bölümleri görüp anlarız.

Garp.Çok kolay olmayacağı kesin ama uzun süreceğini sanmıyorum çünkü Aokiji vs Akainu nun aksine burada seviye farkı var.

Sengoku Garp'ı durdurduysa gelecekte denizciler yetim kalmasın akainu başa geçsin diye tuttu dede indirir kafasına kafasına yumrukları nerden geldiğini bile anlamaz köpek

Roger Ne diyor "Garp Sen ve ben birbirimizi defalarca nerdeyse öldürüyorduk"

Roger Kafa tutan adam Akainu mı yenilcek :/

bunca senedir bu seriye emek harcadım, kafa patlattım.kesin olan tek bir sey gördüm,oda d.lerin öfkesinden sakının.:Dyeri geldi garpı eleştirdim,yeri geldi hakkınıda verdim.e.oda cok muazzam bir psikolojik tahlille, bize bir manga karakterini degil,bir insanın,bir ebeveynin dramını yansıttı.istedim gitsin, wbyle yan yana savassın... ama mantık herseyi degiştiriyor.duygularıma yenildigimde biliyorumki, garp yanlıs yaptı ama mantıgım.e,odanın şiş ve kebab yanmasın diye garpı aradan cektigini söylüyor.

çünkü gercekler varki; garp wbye dalsa,kalanlar wb korsanlarını ezerdi.garp wbyle yan yana, ace için savassa, ortada denizci kalmazdı.onun yerine bize, ustaca iç dünyasını yasattı e.oda.

gelelim ilk bastaki cümlemin devamına.d.lerin öfkesinden sakının...animeye bakmanıza gerek yok,garp zaten kendiyle savasarak, oraya hamle yaptı,animatörlerde cok güzel sahnelemişler.duygularına yenilip, akainuyu öldürmek istedi,sengoku baktı arkadasının kayıs kopmus engelledi.

kimine göre garp sengokuya beni tut,demesinin arkasındaki gercek...garpın akainudan hasar alabilecegi,sengokunun arkadasını korumak istemesidir.

bana göre garp sakazukiyi herkezin gözü önünde,öldüresiye dövücek, karmasaya sürüklenen denizciler mahvolucaktır.sengoku bunun için garpı tutmustur.çünkü denizcilerin kahramanının saf degiştirmesiden, daha demorolize edicek baska ne olabilir ?

gerceklere göre ise,rogerı ölümün kıyısına getiren adam,wbnin bile, adamları moralmen cöktügü için,konusma yapmak zorunda kaldıgı adam...akainuyu öyle bir döverki, bir daha kendine gelemez.d.ler wb gibi dövüsmez.luffy gibi dövüsür,dövdümü komaya sokar,bilincinide kapatır.o yüzden diyorum ya d.lerin öfkesinden sakının :ehe:

son olarak akainu...roger,wb yada garpın yanında gitsin kumdan kale yapsın,dogum günü pastalarına mum yaksın :artiz:
baska bir konudan mesajım.içinde vsyi kazancagını, düsündügüm kişi anlatılmıs.akainuya herkes sallarken, ben burda yonko gücünde dedim, topa tuttular.marco dahil, tüm tümen komutanları daldılar, bir nane yiyemediler dedim,sitedeki sevgili marco kızdı.wb akainuya arkadan daldı dedim,herhalde kimse ya görmedi,yada göz yumdu :D wb fanları beni linc etmeye kalktılar...

gercekler. bulundugun yere göre sekil değiştirmez.akainu yonko ayarında tasarlanmıs,savasta teachle birlikte yükselen güc olmus,filo amirali olarak tüm denizcilerin, en büyük savas gücü olmus bir adamdır.ama görünenler üzerine akainu; wb-garp-roger bu 3 üyle genclikte,yaslılıkta,saglıkta,hastalıkta,iyi günde,kötü günde aynı klasmanda degildir.çünkü onlar serinin kk seviyesi canavarlarıdır ;)

Garp alır, uzun sürmez. Beyazsakal'ın da ölümüyle Garp'ın şu an dünyadaki tartışmasız en güçlü kişi olduğu kanaatindeyim. Beyazsakal varken de bana göre en güçlüydü ancak o ölünce benim adıma tartışmasız oldu. Son iki yıldır pek aktif değil, öyle ki saçları bile beyazlamış ama yine de gücünden çok az şey kaybetmemiştir. Beyazsakal gibi hasta da değil. O öfkeli anında Akainu'yu normal bir vsden daha kolay yenerdi ancak ikisinin de normal halleriniz baz alırsak dövüş biraz daha uzar. Yine de sonuç değişmez. Sengoku gibi ileri görüşlü bir adam o noktada boşa durdurmadı Garp'ı. Eğer giderse Akainu diye birinin artık aramızda olamayacağını iyi biliyordu da durdurdu. Ama Sakazuki'nin ne fena adam olduğunu hepimiz biliyoruz. Meyvesi de aşırı tehlikeli. Korsanlar Kralının yapamadığını yapıp Garp'a yara verebilir. Tabi o da yaşlı olduğundan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık