Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp & Sengoku vs. Sakazuki & Shanks

Hangi taraf galip gelir?

• Kullanılan toplam oy
    134
Ankette Shanks var gerisine bakmak bile hata.:D

Objektif olursak iki taraf için de zor vs olur. Bir tarafta Shanks diğer yanda Garp. Bu ikisinin hemen hemen eşit olduğunu düşündüğümden dolayı ( genç Garp az uz üstündür) bu vs çok uzar. Diğer yandan Sengoku benim gözümde hiçte iyi imaj bırakmadı ancak Akainu Sengoku'nun tam tersi bir azman imajı bıraktı. Garp ve Shanks kozlarını paylaşırken Akainu Senkoguku'yu halledip Shanks'ın yardımına gelir gibi geliyor bana. Bu yüzden Shanks ve Akainu alır. Gerçi Garp ve Sengoku'nun alacağına inansamda Shanks'ın olduğu tarafa atacaktım oyumu:D

Filo amiralleri birebir kapışır belki yenişemezler ama KK Roger ile denk dövüşebilen tek kişi genç Garp, şanks'ı zıplatır.

KK+Filo amirali vs Yonkou+filo amirali

Bu denklemde filo amiralleri birbirini götürür. Geriye KK ve Yonkou kalır. KK>Yonkou olduğuna göre de Garp tarafı alır.

Nicke koptum yalnız nereden buldun onu.:hhh:

Shanks : 10 Akainu : 8
Garp : 9 Sengoku : 9 olarak değerlendiriyorum ve tamamen başa baş geçecek bir mücadele olacağını düşünüyorum.

Ancak uzun vadede düşünecek olursak gençliklerinin etkisiyle Shanks tarafı kazanacaktır muhtemelen.Ama belirtmeden geçmeyeyim kazansalar da çok uzun bir dövüş olur.

Nicke koptum yalnız nereden buldun onu.:hhh:

Shanks : 10 Akainu : 8
Garp : 9 Sengoku : 9 olarak değerlendiriyorum ve tamamen başa baş geçecek bir mücadele olacağını düşünüyorum.

Ancak uzun vadede düşünecek olursak gençliklerinin etkisiyle Shanks tarafı kazanacaktır muhtemelen.Ama belirtmeden geçmeyeyim kazansalar da çok uzun bir dövüş olur.
Mercury çok düz bir nickti. Bende Leyla ile Mecnunda görüp çok beğendiğim bir ismi çarptım:D
Hem içinde iki tane D(di) geçiyor. Alakasız bir şekilde one piece'ye bağlı yani :D
Bu arada sanırım farketmemişsin, Garp ve Sengoku da genç:D

@Aksakallı D.D anket kismina da genc garp ve sengoku seklinde belirt bence.
Mantıklı :D Yapayım hemen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık