Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Yonkoudan aşağı çıkması demek benim bunca zamandır bu seriyi yanlış okumuş olmam demektir. Öyle bir durum olursa "Git şunu baştan oku xD" diye dalga geçebilirsiniz benimle sorun yok. :D

Yonkoudan aşağı çıkması demek benim bunca zamandır bu seriyi yanlış okumuş olmam demektir. Öyle bir durum olursa "Git şunu baştan oku xD" diye dalga geçebilirsiniz benimle sorun yok. :D
Hatırlatırım bu sözünü :)

Acaba bu güç seviyelerini neye , kime göre belirleyecez. Mesela Mihawk'ı Shiryu ile dövüşürken görsek , başka zaman da görmesek bunun üzerinden nasıl bir çıkarım yapacaz?

Acaba bu güç seviyelerini neye , kime göre belirleyecez. Mesela Mihawk'ı Shiryu ile dövüşürken görsek , başka zaman da görmesek bunun üzerinden nasıl bir çıkarım yapacaz?
Yapamayacağız. Tartışmalar son gaz devam edecek. Dof'u sonuna kadar gördük de ne oldu? Tartışmalar alevlendi sadece. Mangaka net bir şekilde Dragon'un seviyesini belli ederse bir şekilde biz de ona göre yorumlarız.

Başka biri ile dövüşü üzerinden falan çıkar illaki bir şekilde. Havada bırakmaz.

Adamın babası garp oglu luffy yonkou ayarıdır diyorum.Yonkou üstü olamaz o bitek Luffy olucak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık