Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Devrimci olmasa büyük ihtimalle yonkoulardan birisi olurdu.Gücü hakkında çok bir gösteri sunmadı ama babasının ve 20'li yaşlardaki oğlunun gücüne ve potansiyeline bakarak ve babasından oğlundan iQ olarak çok yukarılarda olduğunu da varsayarsak yonkou gücünde bir arkadaş çıkması şaşırtıcı olmaz.Ama düşündürücü olan Teach'in gelip bunların adasını yıkması bunların da topuklaması.Yani teach olayına kadar yonkou seviyesinde diye düşünüyordum ama şimdi soru işaretleri var.Ya teach yonkouların en güçlüsü şuanda ya da Dragon yonkou ortalamasının altında.Teach'e karşı nasıl kaybettiklerini bilmediğim için muallaktayım.Teach'le en azından yenişememelerini isterdim ama Teach'in karakterine saygı duymasam da gücüne saygı duyduğumdan bana çok rahatsız edici gelmedi.

Serinin muhtemel en güçlü kişisini yani IM'i devirecek kişi Dragon olacağını sanıyorum.
Seri sonu IM ws Garp,Dragon,Luffy görürsem şaşırmam.

Beynim yonkou, kalbim yonkou altı diyor. Neden bilmiyorum ama bana bu devrimciler seride çeşitlilik olsun, ve belki finalde yeni hükumetin kurulmasına yardımcı olsunlar diye eklenmiş ama emanet gibi duran kişiler gibi geliyor. Şahsen Dragon ve organizasyonu devrimci yerine ödül avcısı olsa daha çok mutlu olurdum.

Yonkou gücündedir. Oluşum olarak ise hiçbir yonkouya yenileceğini sanmıyorum...
Sabo misal bence Mera Mera'da ustalaşınca amiral ayarı olacak.
4 Komutan ise her biri yıkımcı/tatlı komutan ayarındadır. Morley misal bence efsanevi 4 okamadan biri Queen ile aralarında çok fark olacağını sanmıyorum.
4 Efsanevi Okama olayı fake spoiler çıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık