Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Monkey D. Dragon'un Döveceği İlk Kişi

Monkey D.Dragon'un Ilk Döveceği Şanslı Kişi

• Kullanılan toplam oy
    100
Ağır toplardan bir Amiral'i düşüreceğini düşünüyorum. Muhtemelen Aramaki'yi, belki de Kizaru'yu. Ama yine de bunun sonucu olarak her türlü ağır yaralanacak. O yüzden şahsen zirve isimlerden birini, muhtemelen bir flashbackı olan Akainu'yla kapışacak.

Gücüne bir şey demiyorum. Top 3 vardır ama harekete geçmeyişini beğenmiyorum. 20 yıl olmuş, hala Luffy'yi bekliyor. :)
Aslında topu tamamen Dragon'a da atmaya gerek yok kötü yazarlık Luffy bir yere adım atmadan kimse harekete geçmiyor nedense şu adamın ne bileyim zamanında bir Amirali emekliye ayırdığını falan görseydik dövüş mövüş hak getire.

Bu adamın Akainu ile dövüşmesi lazım. Bu kadar saklandıktan sonra ilk icraat çer çöp tipler olacağına direk ana öğüne geçelim.
İm vs Dragon+Luffy

Garp, Roger ve Wb serinin zirve karakterleriydi ve ikisinin ölümü op evrenini sallamıştı. Bence son savaştan önce Garp vs İm olacak ve Garp'ta diğerleri gibi epik bir şekilde ölücek. Seri boyunca Garp'ın kutsallardan ne kadar haz etmediğini de görmüştük. Direkt başta ki kişiyle dövüşmesi ve aynı zamanda eğer İm son boss olacaksa da sahneye bu şekilde etkileyici bir şekilde çıkması güzel olur. Dragon+Luffy için de ekstra bir motivasyon olur.

İm vs Dragon+Luffy

Garp, Roger ve Wb serinin zirve karakterleriydi ve ikisinin ölümü op evrenini sallamıştı. Bence son savaştan önce Garp vs İm olacak ve Garp'ta diğerleri gibi epik bir şekilde ölücek. Seri boyunca Garp'ın kutsallardan ne kadar haz etmediğini de görmüştük. Direkt başta ki kişiyle dövüşmesi ve aynı zamanda eğer İm son boss olacaksa da sahneye bu şekilde etkileyici bir şekilde çıkması güzel olur. Dragon+Luffy için de ekstra bir motivasyon olur.
Garp (eşantiyon olarak Sengoku da gelebilir) vs 5 mal
Dragon vs Akainu
Luffy vs Im

Tarzı bir operasyonla babadan oğula tek bir aile bu düzenin başlarını temizlese daha tatlı olur

Garp (eşantiyon olarak Sengoku da gelebilir) vs 5 mal
Dragon vs Akainu
Luffy vs Im

Tarzı bir operasyonla babadan oğula tek bir aile bu düzenin başlarını temizlese daha tatlı olur
Dragon vs Akaniyu tercih ederim ama Sabo ilk gözüktüğü andan itibaren sanki intikamı almak için çizilmiş bir karakter olduğunu düşündüm. Alev imparatoru falan da dendi. Uyanışla magmadan sıcak kara ateş falan filan uydurcak gibi geliyor Oda. Garp bence ölmesi gereken bir karakter ve İm bunun için en mantıklısı. Dragon’da doğrudan en tepedekini indirmek istiyor ve Luffy uzun süredir 1v1 atmıyor. Son bossta da bence bir grup olarak dalacaklar ama dediğini tercih ederim. Dragon vs Akainu için güzel bir altyapı ve iyi flashbacklerle de desteklenirse çok tatmin edici bir vs görürüz. Daha bizim tarafa geçicek bir fuji aokoji falan da var. 5 malın baya güçlü çıkması lazım yoksa kağıt üstünde hasırların çok daha güçlü olduğu bir son arc olacak ki kazanılan zafer anlamsızlaşır. Ama 5 mala da bu saaten sonra hyplenan çıkmaz hdksjsk

Dragon vs Akaniyu tercih ederim ama Sabo ilk gözüktüğü andan itibaren sanki intikamı almak için çizilmiş bir karakter olduğunu düşündüm. Alev imparatoru falan da dendi. Uyanışla magmadan sıcak kara ateş falan filan uydurcak gibi geliyor Oda. Garp bence ölmesi gereken bir karakter ve İm bunun için en mantıklısı. Dragon’da doğrudan en tepedekini indirmek istiyor ve Luffy uzun süredir 1v1 atmıyor. Son bossta da bence bir grup olarak dalacaklar ama dediğini tercih ederim. Dragon vs Akainu için güzel bir altyapı ve iyi flashbacklerle de desteklenirse çok tatmin edici bir vs görürüz. Daha bizim tarafa geçicek bir fuji aokoji falan da var. 5 malın baya güçlü çıkması lazım yoksa kağıt üstünde hasırların çok daha güçlü olduğu bir son arc olacak ki kazanılan zafer anlamsızlaşır. Ama 5 mala da bu saaten sonra hyplenan çıkmaz hdksjsk
Garp vs Im ancak son savaşta gerçekleşebilecek senaryo orada da aynı savaş içinde Garp'ın dövüşüp kısa sürede öldüğü yerde Im'yi bir başkasının indirebilmesi çok absürt kaçar. O ana kadar böyle bir hamle yapmasını da kafamda oturtamıyorum denizci isyanı diye ayrı bir savaş çizmesi gerekir Oda'nın. Sabo intikam için çizilse Burgess malını gevşek gevşek konuşturmazdı. Öyle vahşi bir yanı yok daha efendi takılıyor. Ateşin uyanışı varsa magmanın da var valla keşke Sabo saplasa geçeceğimiz billurun haddi hesabı olmaz da pek inandırıcı gelmiyor şu senaryo insana. İki karakterin gücünü ve yeteneklerini değerlendirince.

Madem ki Ohara'yı gördükten sonra değişti hayata bakış açısı, o gün orada yaşanan trajedinin sorumlularını mezara yollaması lazım Dragon'un. Misal Akainu.

Hem Ohara'nın hem de Luffy'nin böğründeki X işaretinin intikamını alması lazım. Çapulculuk yapmak için çocuğuna babalık yapmadın, bari kızıl iti öldür de bir işe yara. Düşmanlardan birini eksilt.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık