Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monet †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 78 73.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 28 26.4%

• Kullanılan toplam oy
    106
Bence bu ismi almalıydın :)
Hadi benzeten iki kişi parapsikolijik ilgimi ve imajımı biliyor diye anlayayım da sen neden Sharly diyosun onu anlamıyorum. Geleceği gören elf gözlerim için mi :cool:
Fanlıktan değil hazır avatarı da koymuşsun güzel duruyorken alsan öyle bir nick iyi giderdi.Boştaysa tabii.
Tashigi sevmediğin kesin olsa gerek o kadar tepki gösterdiğine göre.Demez olaydım lanet olsun. xD
Yok ya Monet için Shakky`i değişmem. Tashigi benzetmen kalbimde bir yara ama sevmiyorum diye benzetilmeyi kaldıramayacak değilim... Senin gözünde Tashigi olayım sıkıntı yok :D

Aşırı seksi olmasıyla ve sondaki Doffy ile iç burkan diyaloğu ile sempati kazanmış imana gelmesini istediğim biri, lakin diyorum ya... Dressrosa'da yapılan katliamda sorumlu olan,çocuk deneylerine göz yuman Boa Hancock misali taviz vereceğimiz güzel bir kızımıdır. Öyle ki hasta olarak bildiği ama kaçtıklarında görmezden geldiği için aşırı suçlanan Sanji'nin yanında melek gibi karakterdir. Neyse asıl konuya gelecek olursak ölümü cidden üzmüştü.

Hadi benzeten iki kişi parapsikolijik ilgimi ve imajımı biliyor diye anlayayım da sen neden Sharly diyosun onu anlamıyorum. Geleceği gören elf gözlerim için mi :cool:

Yok ya Monet için Shakky`i değişmem. Tashigi benzetmen kalbimde bir yara ama sevmiyorum diye benzetilmeyi kaldıramayacak değilim... Senin gözünde Tashigi olayım sıkıntı yok :D
Shakuyaku nicki alınmış mıydı öyle bir değişiklik de güzel olur.Kişilik olarak demiştim ben olumlu yönleri çok diye niye böyle oldu bilmem :/ en yakın olanı belirleyemedim zaten.Bazı üyelere bomba seçenekler düştü gibi ama yakında toplu yazacağım. :D

Diğer benzetenleri bilmiyorum ama kaç yıldır forumda az çok tanıdık. O evrende olman gereken kişi net o bence :) Parantez içinde Clairvoyant yazıyor bi kere.

Ahahah vardır Monet kesin. Shakky'i seçtiğim zaman düşündüğüm isimlerdendi ama Shakky'e daha fazla sempatim var. Ben zaten o kadar koyu fanı değilim canım. Seride orjinal kadın karakterler olmadığı için pek sevdiğim iki üç kadın karakterden biri Monet.

İşte sıkıntı kadınların çocuklara işkence yapılmasına göz yummasının imajıyla çelişmemesi. Hatun böyle, Dof gibi manyak durumlarda dudağını yalayan bi tip.
Sen zorluyosun işte Sanji için, hadi gidelim nolduğunu bilmiyoruz diye geçiştirilecek bi durum değil. Sanji bize duygusal ve empati kurabilen bi tip olarak yansıtıldı, sırf Hasır Şapka olması bile yeterli aslında. Ve bizim "adamlık" diye karakter özelinde verdiğimiz nitelikler üzerinden sınıfta kalınacak durumdu. Benim nazarımda bu Sanji'yi gömmeye sebebiyet verecek bir şey değil başlı başına, ama tüm yaptıklarıyla son sıfatıyla karşına geçince karakter, bütünüyle bakıyosun olaya.
Ya Sanji'nin hasır şapka olması üzerinden bir değerlendirme yapamayız ki. Hasır şapka tayfası, kaptanı, çıkarı için bir hapishane dolusu insanı suçuna bile bakmadan salmış bir tayfa.

Pound'un bile ölmediği bit evrende, varsın o da dirilsin. Oda büyük haksızlık yaptı çok büyük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık