Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Monet Gerçekleri

Çok detaylı güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık ama Monet bu seride okyanustaki bir damla kadar yer kaplıyor. Bence daha ilgi çekici karakterler için bu tarz çalışmalar yapmalısın konu Monet diye yarısına kadar okudum sonra merakım kaçtı bıraktım :rolleyes:
Teşekkürler. Sipariş alıyorum, varsa istek karakter yardımcı olurum.

Yazı için eline sağlık. Oda bu yazılanları görse aglardi. Şahsen Monet için bukadar ayrıntılı şeyler düşüneceğini sanmıyorum Oda'nın. Tayfa'ya astronom gelecekse de Ceaser'in gelmesini isterim:)Yazılarını çok beğeniyorum okuması güzel oluyor. Sende benim gibi Mitoloji'yı çok seviyorsun.Elbaf ile ilgili sağlam bi yazı bekliyorum senden :sapkali:
Çok teşekkürler, Elbaf için hali hazırda çok güzel teoriler olsa da, üzerine düşeceğim bir kısım olacak.

Oda, Monet hakkında bu yazılan teorileri okusaydı diriltmeyeceği bile varsa diriltirdi. Monet'i severim. Yeniden görmek isterdim. Ellerine sağlık.
Teşekkürler.

Öncelikle ellerine ve emeğine sağlık. İyi bir araştırma yaparak okyanustaki bir damla için müthiş bir yazı yazmışsın ;)

Ben de konuyu okumadan evvel Monet'in kesinlikle öldüğünü, Doffy'ye bağlılığı sebebi ile de kesinlikle tayfaya yer alamayacağını düşünüyordum. Ancak o kadar mantıklı şeyler yazmışsın ki bu düşüncelerimi temelinden söküp attı bu konu.

Böyle uzun ve detaylı yazılar yazdığım için karşılaşılan sorunları biliyorum ve bu konuda da o sorunlar yer yer var tabi ki.

• Bir araya getirilen onca araştırma ve madde, olabilirliğine bakılmaksızın göz ardı ediliyor. Çünkü önceki bildiklerine aykırı bir şey düşünmek istemiyor.
  • Yeni bir şey ortaya koyuyorsun konuyu okuyan kişi buna bakmıyor. Yazdıklarını değerlendirmek yerine önceki düşüncelerini sana söylüyor :) Ben senin önceki fikirlerini merak etmiyorum. Yeni bir konu hakkındaki yeni düşüncelerini merak ediyor ya da aktarmanı bekliyorum arkadaş! :bilmem:
  • Kimse olumlu yazmak ya da yazdığın yazıya katılmak zorunda değil ama olumsuz mesajların nedenini bile belirtmiyor ya da belirtemiyorsan... Ne diyim yazılan yazı ve araştırma en azından bunu hak ediyor.
  • Sen seride gösterilen şeylerin aksini gösteriyorsun ya da serideki verileri araştırmalarla harmanlayıp farklı bir sonuç çıkarıyorsun, okuyucunun sana karşı tutunduğu tavır yazdığın şeyleri çürütmek ya da mantıksal açıdan çıkmaza sokmak değil, 5 kelimeden oluşan tek cümlelik cevaplar vermek oluyor. Belki 30 yıl sonra bu tip konulara nasıl cevap verileceğini topluca öğreniriz.
Falan felan işte. Neyse. Güzel yazı :respect:

Teori çok hoş eline sağlık ama benim aklıma bir şey takıldı bu teoriler falan çok ve güzel acaba Oda harbi bunları düşünüyor mudur? Bağlantıları falan.Yoksa biz kendi kuyruğumuzu kovalıyoruz.

Raftel'den sonra serinin uzaya açılacağını düşünmüyor, düşünmek bile istemiyorum. Keza Monet'in tayfaya katılmasını yada ölmedi denilmesini de hiç istemiyor ve beklemiyorum. Monet hakkında yaptığın genel araştırma gayet hoş zaman harcamışsın belli ki fakat sonunda bağladığın noktalar benim şahsi görüşüme çok uzak. Emeğine, kalemine sağlık.

Raftel'den sonra serinin uzaya açılacağını düşünmüyor, düşünmek bile istemiyorum. Keza Monet'in tayfaya katılmasını yada ölmedi denilmesini de hiç istemiyor ve beklemiyorum. Monet hakkında yaptığın genel araştırma gayet hoş zaman harcamışsın belli ki fakat sonunda bağladığın noktalar benim şahsi görüşüme çok uzak. Emeğine, kalemine sağlık.
Anladım. Elbette %100 ölü damgasıyla yazdım bende yazarken. Ve bittiğinde bu %100 ihtimalin kaça düştüğünü görerek bitirdim. Yorumun için teşekkürler.

Doflamingo-sama ya yer yer giydirmeler yapılmış.Bunu bir gün başka bir yerde konuşalım :mincika:

Yazı güzel olmuş eline sağlık.Arkadaş da belirtmiş yağmur damlasından göl yapmışsın.Genelde pek teori okumam zevksiz anlatım olur diye ama senin teorilerinin okuması da zevkli.

Doflamingo-sama ya yer yer giydirmeler yapılmış.Bunu bir gün başka bir yerde konuşalım :mincika:

Yazı güzel olmuş eline sağlık.Arkadaş da belirtmiş yağmur damlasından göl yapmışsın.Genelde pek teori okumam zevksiz anlatım olur diye ama senin teorilerinin okuması da zevkli.
Doffy'i severim halbuki , nerede ona giydirmişim bende merak ettim. Güzel yorumun içinde teşekkürler.

"Sabo öldü mevlit şekerini ben dağıttım " diyenlerde vardı(bende) zamanında. Kendi çiziyormuş gibi mangayı.
Teori sonuçda ya tutarsa.. diye destekliyoruz

Madem okadar ısrar ettin yaşasın hadi.
Seni kırmayalım.
editısss .. Densetsu no Samurai nin yazdığını okuyunca kendimi kötü hissettim
5 kelimeyi arttırıyorum

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık