Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MMORPG Oyun Tavsiyesi

• Konbuyu başlatan Ryner Lute
  • Başlangıç tarihi
[İKAZ]Konu sahibinin isteği üzerine Knight Online ile ilgili yorumlar silinmiştir.
Lütfen ''Tavsiye'' yapınız.
[/İKAZ]

Şu yazdıklarından yola çıkarak 4story oyununa kesinlikle bir göz at diyorum, tam senin yazdığın tanımlamaya örnek bir oyun, çok eğlenceli-aktif ve gelişmiş bir pvp ve savaş sistemi var, 1vs1 den tutup yüzlerce oyuncunun katıldığı devasa savaşlara kadar çok fazla savaş ve pvp organizasyonu var oyunda, ayrıca skill sistemi de çok aktif bir oyun, ve ayrıca grafiklerde epey sağlam :D..
4story oyunu ile dragonica oyunundan önce tanışmıştım. Karakterler ve solo oyun tarzı gerçekten de güzel ama solo da bir yere kadar takılabiliyorsun. Oyun gerçekten de güzeldi fakat şu heal potu basma süresi benim canımı çok sıkıyordu :) Çok uzun bekletiyordu beni ama diğer yandan insanları party sistemine sürüklemek için yapıldığı da belliydi. 4story gerçekten de büyük dünyası olan eğlenceli bir oyundu ama dediğim gibi, bana hızlı oyun lazım :) Dragonica oyununda party sisteminin büyük avantajları ve eğlenceleri olduğu doğru ama solo olarak da gayet hızlı şekilde ilerliyorsun...

4 Story'yi taa beta sürümündeyken oynamıştım. O zaman da bir hilesi ortaya çıkmıştı. Hileyi indirdim ve 1 lvl iken 80 lvl bossa tek atıyordum. (Ama çok az exp geliyordu.) :D Tabi sonra oyun betadan çıktı hesaplar sıfırlandı filan sonra herşeye para ister oldular, bende bıraktım. :D

Konudan sapmamak amacıyla şunu söyleyeyim: Bildiğim kadarıyla parasız mmorpg yok ama 1 kere para verip oynanan oyunlar varmış. Onları incelemende yarar var. (Guild War 2'nin trailerını izlemiştim. Çok güzel bir oyun gibi duruyor.)

rocker_tr

Wow çıktığından beri ilk sırada yerinide kimseye kaptırmıyor. Aylık ücret istemiyor ve para kaptırmak istemiyorsan Diablo 3 ile rpg ye yönebilirsin. ^^

Türk sunucusu olan herşeyi Türkçe Runes of Magic var.

http://tr.runesofmagic.aeriagames.com/

Ryner Lute

teşekkürler deniyorum ,

bu arada aion için hangi server tercih edilmeli

Neverwinter

derim MMO MOBA karışımı süper olmuş 20 lvl'im :oleyo2:

işin kötü yanı oyun tamamen Para üstüne kurulu ama oyun içindende bunlar bulunuyormuş orası güzel ama paran varsa düdüğü çalıyorsun :(

Monster Hunter online oyunların kralı geliyo rahat olun tabi ben bunu eski bir oyuncu olarak söyliyorum görüşüm bu yönde :D
[YOUTUBE]nzVqdrxGUEQ[/YOUTUBE]

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık