Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mizah ve İroni Sorunu

Gözlerinizi yalayarak öpmemi ister misiniz ?

• Yala beni, bitir beni.

• Cinsiyetine bağlı

• Şu çocuğu banlayın

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Dünya üzerinde mizah kadar boş beleş saçma bir şey yok yahu. Bir şeye gülmek istersen gülersin yani. Mizahtan, stand-uplardan, sitcomlardan, karikatür dergilerinden ve memelerden nefret eden bir insanım ben. Komedi sevmem. Komiklik yapmam veya insanların beni komik bulmasına tahammül edemem.

Şu hayatta güldüğüm tek bir mevzu var. Anlamsızlık bir şey anlamsızsa gülerim. Mizah kadar balon bir parametre daha yok şu dünya üzerinde.
Yubanın mizah anlayışı:

Mizahın bendeki sınırı Din,Kültür,Manevi değerlerdir
Tabii bu konuda tutucu değilim ama aşırıya kaçılması hoşuma gitmez.
Bazı insanlar "Mizah" yapıyoruz diye neler yazabiliyorlar onlar hoşuma gitmiyor.
Benim mizah anlayışım, mizah yapan kişi eğer beni güldürüyorsa zaten başarılı olmuştur. Ki özgün fikirli mizah gayet çok iyi anlaşılıyor. Tabii bazı avanaklar var ki, birinden bir espriyi öğrenip, "Kardeş biz mizah yapüyük bilün mü?" diye kendilerini usta bir mizahşör sanmaları, ki o kişi de bir başkasından öğrenip diğer insanlara satıyor. Bu kişiler ancak dalga geçmeyi bilirler ve kendilerine ait fikride olmaz.
Türk komedi filmi sektörü bunu çok iyi kanıtlar ve örnekler niteliğinde. Zamanında "Oğlum bak git" diye videodan yola çıkarak film çıkarıldığını gördü bu ülke. En son izlediğim fiyasko ise, "Sihirbaz Okulunda Bir Türk" diye vasat bir film.

Dünya üzerinde mizah kadar boş beleş saçma bir şey yok yahu. Bir şeye gülmek istersen gülersin yani. Mizahtan, stand-uplardan, sitcomlardan, karikatür dergilerinden ve memelerden nefret eden bir insanım ben. Komedi sevmem. Komiklik yapmam veya insanların beni komik bulmasına tahammül edemem.

Şu hayatta güldüğüm tek bir mevzu var. Anlamsızlık bir şey anlamsızsa gülerim. Mizah kadar balon bir parametre daha yok şu dünya üzerinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık