Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıcı olan adam kılıç ustasıdır. Hele ki Shanks'in başka bir şeyi de yok.
Meyve yemiş adamlar da kılıcını neredeyse sürekli kullanıyor. Yani kılıçları çok önemli, Fujitora kılıç ile savunma yapıyor, adamlar yanlarından kılıçlarını ayırmıyor. Hele Fuji'nin giysileri falan tam kılıçcı herif.
Gerçekten sıktı bu iş yav. Adam en güçlü kılıç ustası bitti. Şuan bu bir gerçek.

Roger - Wb olayı ise şöyle; Roger, kk oldu ama tek mi başardı bu işi? Hayır. Peki güçlü mü? Tabi ki de güçlü. Ama en güçlü unvanı var mı? Yok. En güçlü unvanı kimde? Wb de. Eeee o olayın böyle olması gayet normal. KK yi siz çok büyütüyorsunuz. Yok iki amiral alır falan, öyle bir dünya yok.

Sonra Mihawk, sadece kılıç kullanıyormuş, sadece kılıçta iymiş. Eee Zoro'nun da kılıçtan başka şeyi yok. Ama pica'nın elinde hem kılıç hem meyve vardı, naptı? Tek attı. Sonra Kılıçtan başka bir şey yok ama Haki var? Hakisi güçlü olduktan sonra isterse karşısında ki nin 100 meziyeti olsun ne fark eder?

Dof'un uyanışı vardı ama dövüşü kim kazandı? Daha uyanış yapmamış adam Luffy.
Yani öyle tek meziyeti kılıç, işte diğerlerinde bilmem ne var ile olmuyor o iş. Seriyi nasıl okuyorsunuz anlamıyorum gerçekten.

Mf'ye bakarsak her zaman dediğim bir şey var, hatta mangadan remini de atmıştım. O kadar düşmanın Amirallerin karşısına, abisi Ace için dalan Luffy, bir kere hiç birine bunlar çok güçlü falan demezken, Mihawk'ı görünce Bu kadar güçlü bir adam ile dövüşecek zaman değil diyor. Ama bu olay ile dalga gemeyi biliyorsunuz; "yok 3 amiralden daha mı korkunç ehehehe". O zaman neden böyle diyor derim bende. Yani Mf'ye bakarak güç dengesi kurarsak oooooo neler neler karışır.
Şu sahneye bak, ne olursa olsun, Bu iki adam bir Amiral etmelerini geçtim, Adam heriflere burun kıvırıyor. O zaman Marco çöp oğlu çöp mü?

Mf'nin mantıksız bir arc olduğu ve güç çıkarımı için sağlıklı olmadığı kesin bir şey.

son mesaj galiba bu Mihawk reis istese yonkou olacak seviyede bir adamdır.Amiral seviyesidir o seviyelerin adamıdır.Bunu dememin sebebi bir amiral de korsan olsa Yonkou olabilecek çapa sahiptir.Ve attığı sılaşla Kaidounun ateşini kesebilir ve çok zorlanmadan durdurabilir bence.

Mihawk'ın geçmişini seviyesinden daha çok merak ediyorum.Shickbukai olmasının kendisine bir faydası olmamasına rağmen Shickbukai olması çok tuhaf
Law-Doff-Crocodile-Hancock-Buggy-Jimbe hepsinin çıkarı vardı.Neden kılıç ustası oldu?
Yalnız başına dolaşmak için en iyi olacak kadar bir insan neden çabalar?

Geldik sona bende bir iki şey söyleyeyim bari.
Mihawk vista gibi kılıç ustalardan güçlüdür hatta katakuri gibi sağ kollardan da güçlüdür ve bana göre amiral ve sağ kollar arasında yer alıyor ama şunu mangaya bakarak rahatlıkla söyleyebilirim bir mihawk ASLA bir shanks değildir.

@twei herkese göstersin mihawk’ın seviyesini.

Son düzenleme:
Geldik sona bende bir iki şey söyleyeyim bari.
Mihawk vista gibi kılıç ustalardan güçlüdür hatta katakuri gibi sağ kollardan da güçlüdür ve bana göre amiral ve sağ kollar arasında yer alıyor ama şunu mangaya bakarak rahatlıkla söyleyebilirim bir mihawk ASLA bir shanks değildir.
Sil la ilk yorum benim olsun:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık