Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu adamların ne zaman vs attığı belli değil. O vs'yi WB dile getiriyor ve ondan sonra Shanks için ''Merdivenleri hızlı tırmandın'' diyor. Bu her şeyi açıklıyor zaten. Ne zamandır Yonkou imiş? Yonkou nasıl olunuyor? Halk tarafından söylenen söz ile Yonkou olarak anılıyorsun. Luffy'e de 5. Yonkou diyorlar ama durum ortada.

Neyse dediğim gib o vs'nin ne zaman olduğu net belli değil. Yani onun üzerinden güç çıkarımı yapılmaz.
Tamam yonkou olmamış olsun bende ısrar etmiyorum yonkou diye ama çöp değil. Şimdi bu Shanks merdiven çıkmış ama Mihawk yerinde mi saymış?

Yahu bu adamların ne zaman vs attığı belli değil. O vs'yi WB dile getiriyor ve ondan sonra Shanks için ''Merdivenleri hızlı tırmandın'' diyor. Bu her şeyi açıklıyor zaten. Ne zamandır Yonkou imiş? Yonkou nasıl olunuyor? Halk tarafından söylenen söz ile Yonkou olarak anılıyorsun. Luffy'e de 5. Yonkou diyorlar ama durum ortada.

Neyse dediğim gib o vs'nin ne zaman olduğu net belli değil. Yani onun üzerinden güç çıkarımı yapılmaz.
Valla dostum açıkladım aslında ne zaman olduğu aşağı yukarı belli. Adam daha kaç sene önce yonkoymuş zaten. Adam hızlı yükseldi ise Roger'ın ölümünden bir kaç sene sonra neden olmasın? Bide bu açıdan bakalım. Zaten Mihawk da Roger zamanında ünlü yapmış birisiymiş. Bunları dövüşü de efsane olarak geçiyorsa demek çaylak adamlar olmayabilirler.

Ben konudan tamamen bağımsız yazdım. :D Mihawk'ın oradaki sözleri kesinlikle bahane değildir. Dediğin gibi, kılıç kullandığı kolu kesilmiştir; o yüzden Mihawk karşılaşmak istemiyor. Aksi Mihawk için mümkün değil. Kılıcı onur yapan, üzerine felsefe kurmuş insan. :/
Yahu ne kadar kelime seçip tartışma yaratmaya haveslisin. :D

@William cutting

Shanks'ın kılıcının olduğu taraf değişiyor kolunu kaybettikten sonra. Yani kılıcını diğer koluyla çekmeye başlıyor. Yoksa diğer koluyla olsa Mihawk bu tarz bir şeyi söylemez. Adam hala aynı koluyla kılıç kullansa ne fark edecek? Diğer kolunu savaşta zaten kullanmıyor adam. Kullandığı kılıç sayısı da 1 ki Mihawk Shanks kolunu kaybettikten sonra ünvanı alıyor muhtemelen.

Adamın hızlı yükseldiğini WB Mihawk ile olan düellosunu andıktan sonra söylüyor. Yani senin dediğin gibi Roger öldükten sonra bunu belirtmiyor. Adam ''Şahingöz ile yaptığın düello daha dün gibiydi'' tarzında konuştuktan sonra ''Merdivenleri hızlı tırmandın'' diyor. Bu net değil mi? Adam oralardan kopup zirveye gelmiş işte. Zaten Roger'ın şapkayı verdiği kişiden de daha azını beklememek lazım.

Tamam yonkou olmamış olsun bende ısrar etmiyorum yonkou diye ama çöp değil. Şimdi bu Shanks merdiven çıkmış ama Mihawk yerinde mi saymış?
Aynı şey mi? WB düelloyu anıp Shanks'ı ayırıyor resmen. Daha sonrasında adamları MF de görüyoruz. Mihawk farkı ölçmeye kalkıyor adamlarına takılıp kılıcı yerine sokuyor. Adamın karşısına Vita falan geliyor, yani yerinde mi saymış saymamış mı bilemem. Fakat Shanks nerelere gelmiş o nerelere gelmiş?

Bahane değil adam biliyor Shanks'ın onunla dövüştüğü kolunu kaybettiğini.

Bunu şöyle düşün Zoro ve Kuina sürekli düello yapıyorlar ve bir gün Kuina kılıç kullandığı kolunu kaybediyor. Zoro onunla kılıç ustalığı üzerine dövüşmek istemeyebilir ve bu tip bir şey söyleyebilir.
Arada kaynamasın, örnek hatalı, Kuina iki elini de kullanıyor kılıç kullanırken ama Shanks'ın tarzı bile belli değil.

Yahu ne kadar kelime seçip tartışma yaratmaya haveslisin. :D

@William cutting

Shanks'ın kılıcının olduğu taraf değişiyor kolunu kaybettikten sonra. Yani kılıcını diğer koluyla çekmeye başlıyor. Yoksa diğer koluyla olsa Mihawk bu tarz bir şeyi söylemez. Adam hala aynı koluyla kılıç kullansa ne fark edecek? Diğer kolunu savaşta zaten kullanmıyor adam. Kullandığı kılıç sayısı da 1 ki Mihawk Shanks kolunu kaybettikten sonra ünvanı alıyor muhtemelen.

Adamın hızlı yükseldiğini WB Mihawk ile olan düellosunu andıktan sonra söylüyor. Yani senin dediğin gibi Roger öldükten sonra bunu belirtmiyor. Adam ''Şahingöz ile yaptığın düello daha dün gibiydi'' tarzında konuştuktan sonra ''Merdivenleri hızlı tırmandın'' diyor. Bu net değil mi? Adam oralardan kopup zirveye gelmiş işte. Zaten Roger'ın şapkayı verdiği kişiden de daha azını beklememek lazım.

Aynı şey mi? WB düelloyu anıp Shanks'ı ayırıyor resmen. Daha sonrasında adamları MF de görüyoruz. Mihawk farkı ölçmeye kalkıyor adamlarına takılıp kılıcı yerine sokuyor. Adamın karşısına Vita falan geliyor, yani yerinde mi saymış saymamış mı bilemem. Fakat Shanks nerelere gelmiş o nerelere gelmiş?
Manga da Wb zaten diğerlerinden ayrı değil mi?

Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>Akainu>Jozu>Mihawk>Şanks>....
Kınıyorum en başa közcü vista’yı koymadın nasıl olsa yetenekleriyle mihawk ile kapışabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık