Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten amiral gücü eder. Hatta bazı amiralleri yener buna bir itirazı olanın çıkacağını sanmıyorum. O kadar da olsun zaten en iyi kılıç ustası bi zahmet amiral etsin.
Ama adamlara soruyorsun, Mihawk bir Kaido eder mi? Genellikle yok etmez derler (Eder diyenler de varda neyse -_-).
Şanks'dan güçlü müdür diye soruyorsun güçlüdür diyorlar :D Ulan Şanks yonkou değilmi kolu yok diye adamı yonkou yerine koymazlar. Tiç şişman pislik diye yonkou yerine koymazlar. BigMom aptal karı diye Yonkou yerine koymazlar. Kaido sarhoş iye yonkou yerine koymazlar. Zaten ortada yonkou kalmayınca Mihawk yonkou oluyor. Özet bu.
Tabi ki amiral eder sonuçta 800 sayfa tartışılmış bu adam :rolleyes: Amiral etmesinin tabi ki absürtlük ile uzaktan yakından alakası yok, ben öyle beklemesem de. Yukarıda böyle bir argüman gördüm de ona gönderme yapmıştım :D O yonkoları ele ayağa düşürmek de Mf'da düştüğü durumu aklamakla alakalı daha çok.

Mihawk'ın yonkou gücünde olması imkansız geliyor bana. Yonkoular başka bir evren ve güç, zaten Amirallerde yetişemez yonkou gücüne ;)

Shanks'ın kılıç harici gücünü de görseydik, zihinler bulanmazdı

Bu adam Shanks yonkou olduğunda bile düello yapmış nasıl yonkou seviyesinde olmuyor.O zaman shanks'a da yonkou seviyesinde değil diyelim olsun bitsin.

Mihawk'ın yonkou gücünde olması imkansız geliyor bana. Yonkoular başka bir evren ve güç, zaten Amirallerde yetişemez yonkou gücüne ;)

Shanks'ın kılıç harici gücünü de görseydik, zihinler bulanmazdı
Zaten Shanks'ın kılıç dışında bir gücü çıksa eminim bir çok kişi bu konuda daha fazla konuşmazdı. Oda açıklayana kadar bu cefayı çekeceğiz yapacak bir şey yok.

Mihawk Şanksla eşit şekilde düello yapabilip ondan güçlü oluyorsa sizin bakış açısına göre.
Vista reizde gayet Mihawktan güçlü olabilir. Hadi eyw.
Edit: @Historia oldu mu hacı? Sonuna hadi eyw koydum :D
Mihawkın en güçlü ünvanı var ve Vista da bunu biliyor. Sen gelmiş Vista daha güçlü olabilir diyorsun.

Biz tüm yorumlarımızı mihawkın en güçlülüğü üzerinden destekliyoruz. Dayanıksız yani konuşuyorsun yani.

Son düzenleme:
Mihawkın en güçlü ünvanı var ve Vista da bunu biliyor. Sen gelmiş Vista daha güçlü olabilir diyorsun.

Biz tüm yorumlarımızı mihawkın en güçlülüğü üzerinden destekliyoruz. Dayanıksız yani konuşuyorsun yani.
Şanksın yonkou ünvanı var sen gelmiş Mihawk güçlü diyorsun.Dayanaksız yani konuşuyorsun yani.

Moria yenilmiş zaten tayfasıda öldürülmüş.Mihawk vs shanks sonuç ne peki?İkiside birbirine üstünlük sağlayamamış,shanks koluna kaybedene kadar.

Söylentiye göre Moria Kaido ile başa baş dövüşüyormuş.

Mihawk Shanks'a üstünlük sağlayamadıysa neden dünyanın en iyi kılıçustası olarak Mihawk kalmış? Ünvanı neden paylaşmamışlar? Neresinden tutsan elde kalıyor.

Söylentiye göre Moria Kaido ile başa baş dövüşüyormuş.

Mihawk Shanks'a üstünlük sağlayamadıysa neden dünyanın en iyi kılıçustası olarak Mihawk kalmış? Ünvanı neden paylaşmamışlar? Neresinden tutsan elde kalıyor.
Mihawk belki o ünvana önceden sahipti bunu bilemeyiz.Mihawk'ın shanks ile kapışmasının sebebi ünvan değilki.Sürekli güçlü rakipler bulup onlarla kapışmış hep.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık