Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben takım tutar gibi bakıp argümanı okumaya bile zahmet etmediğinden bahsediyorum. :/ Ciddi manada güçlüymüş senin çarpıtman işte databook bilgisinde bile böyle birşey geçmiyor yetenek karşılaştırması yapılmış.Muhtemelen kılıç yeteneği.Bence sen o kitabı çöpe at o zaman.Bu mangada ne kadar yetenekli yada güçlü olursan ol sağlam karşılık veren isimler her daim olacaktır jinbeinin koca anayı uçurması gibi.Sen en iyisi o salataya bir limon birde sirke dök öyle ye bu şekilde hazmedemezsin. xD
Okumaya okudum da benim için bir şey ifade etmedi. :/

Jinbei örneği verecek kadar sıkıştın mı cidden de? :( Desene bizim balık da yonkou ile ciddi düello atacak kadar güçlüymüş. Kaptanı ise tek yesin dursun bunlardan. :S

Okumaya okudum da benim için bir şey ifade etmedi. :/

Jinbei örneği verecek kadar sıkıştın mı cidden de? :( Desene bizim balık da yonkou ile ciddi düello atacak kadar güçlüymüş. Kaptanı ise tek yesin dursun bunlardan. :S
Düello atmakla güç konusunu karıştırdığınızı 100 kere yazdım ama yok kafalar anlamak istemiyor.Nerden Mihawk'a darbe vursam diye kan davasına dönüşmüş olay.Jinbei örneğini sıkıştığım için vermedim zira bunu gerektirecek bir durum yok bilgilerde güç kelimesi bile geçmiyor.O örneğini vermemin nedeni siz haklı olsanız dahi söylediklerinizin neden geçerli olamayacağını göstermek içindi.Böyle bir örnek mangaya gelmişken hiçbir şekilde kendinizi haklı çıkaramazsınız bu Vista muhabbetinde.

Düello atmakla güç konusunu karıştırdığınızı 100 kere yazdım ama yok kafalar anlamak istemiyor.Nerden Mihawk'a darbe vursam diye kan davasına dönüşmüş olay.Jinbei örneğini sıkıştığım için vermedim zira bunu gerektirecek bir durum yok bilgilerde güç kelimesi bile geçmiyor.O örneğini vermemin nedeni siz haklı olsanız dahi söylediklerinizin neden geçerli olamayacağını göstermek içindi.Böyle bir örnek mangaya gelmişken hiçbir şekilde kendinizi haklı çıkaramazsınız bu Vista muhabbetinde.
Anlamıyor değilim saçma buluyorum sadece, sen de bunu anla. Düello-güç farklı şeylerdir diyorsun. Haa tamam mı diyecektim? Kaç kere katılmıyorum bu düşüncene dedim daha ne diyeyim? Söylediğin manga kanunuymuş gibi tutturmuşsun anlamıyorsunuz. :/ Haki de kapatıyorlar mı bari?

Örneğin de komik ayrıca. Yonkouya vurmak ayrı, onunla dövüşebilecek seviyede olmak apayrı bir mesele. Daha yeni Luffy ölümüne vurmadı mı Kaido'ya? Tonlarca kez vurdu hem de. Sonuç? Kaido tek hamlede pert etti. Ee senin mantığına göre ne diyeceğiz? Luffy Kaido ile dövüşebilecek kadar yetenekli mi?

Son düzenleme:
''Vista Mihawk ile yarışabilecek seviyede ve dünyanın en iyi kılıçustalarından birisi.''
Kılıç kullanımında o seviyede. Güç olarak değil. Dikkat edelim. Shanks vista ve mihawk aynı seviyede kılıç ustası. Ama güçte mihawk zirve. Eğer sen kılıç ustalığı aynı seviyede diye vistayı mihawka denk tutacaksan, bu mantıkla mihawkı da shankse denk tutmalısın.

Kılıç kullanımında o seviyede. Güç olarak değil. Dikkat edelim. Shanks vista ve mihawk aynı seviyede kılıç ustası. Ama güçte mihawk zirve. Eğer sen kılıç ustalığı aynı seviyede diye vistayı mihawka denk tutacaksan, bu mantıkla mihawkı da shankse denk tutmalısın.
Anlatılmak istenen bu zaten. Virgülden öncesiyle sonrasını yer değiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık