Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bro kabul etmekten gocunmam ama net bir şey yok ortada.

Bu arada laptopa hiç güç gitmiyor. Bir anda kapandı. Hiçbir ışığı yanmıyor. Başlat düğmesine basıyorum tepki yok. Ne olmuştur bilgisi olan var mı?:(
O net bilgiyi beklemeden kabullen derim, dostane bir tavsiye bu :) Mihawk'ın bir imparatordan daha zayıf olması mümkün değil. Değil ki adam Shanks'tan daha güçlü birini bekliyor... Yakında mangada da okuruz buna benzer sayfaları :)

Pc konusunda da bilgim yok malesef.

Ulan önce Shanks'ın en az 13 yıl öncesinde yonkou olduğu bilgisi, şimdi de bu.. Nasıl bir iştir bu! :fool:

Bizim haki bile kullanamayan, Luffy'yi bile öldüremeyen, Vista'yla berabere kalan, hükümetin köpeği olan Mihawkkk, çıktığı her sahnede karizma ve güç kasan 4 imparatordan biri olan Shanks'tan daha güçlü bir rakip bekliyormuş! Allah Allah :hhh:

Bende demiştim genel tartışmada,şu şekilde söyledim hatta,Rayleigh yonkou seviyesidir onu aşıncada al sana wb seviyesi dedim,linc yemeyim de :p
Adamsın!

Al reyiz sana ve yoldaşlarına gelsin.

Ulannn :hhh::hhh::hhh:

Yani şimdi Mihawk'ı Zoro geçeceği zaman teknik olarak Shanks'ı da geçmiş sayılacak. Mihawk da zamanında Luffy'e senin istediğin beni geçmekten de öte demişti. Yani Zoro Mihawk ile kapışırken Luffy çoktan Mihawk'ı ve Shanks'ı geçmiş sayılacak xD Neyse ya Luffy=Zoro deriz kim anlahacak xD

Mihawk'ın h. hakisi vardır. Databooklar beş para etmez.
Sen ne anlarsın. Oda'ya danışarak yazıyorlar. Oda ne diyorsa o.

Al reyiz sana ve yoldaşlarına gelsin.

Eyv karşim.

Bu buyuk savaş antik silahlar vs. ne ararsan olan bir savaş .
Eski nesilin üstesinden gelemiyecegi bir şey olucak demekki.
Seri sonu uçuşlar olucak anlaşılan Shanks kadar dese bile neyse de Zoro'nun onu aşması son savaş da güçlerin uçacağı anlamına gelir.
Yonkou en en en tepe güç seride.
Mihawk Deiku ama Shanks>Mihawk falan diye bir şey uydursa şaşırmazdım açıkçası.
Mihawk'ida yonkou güçünden aşağı beklemeyin artık.
Ben Luffy'nin Roger'i geçmesini beklemiyordum ama geçicek gelen bilgiye göre.

Kartlarda iki ilginçlik yakaladım:
1) Shanks ve adamlarının ödülleri resimsiz iken Mihawk'ta resim var.
2) Buggy'nin kartında kendi bayrağı varken Mihawk'ın kartında WG bayrağı var.

Ülen Mihawk'ın kral hakisinin olmaması haterlar için daha kötü olur. Adam kral hakisi olmadığı halde kral hakisi olan Shanks'tan daha güçlü birini bekliyor olur! Ahahaha! Bi' de Mihawk'ta kral haki yok diye savunan mı var ? Ulan biz yıllarca kimlerle tartışıp kendimize eziyet etmişiz :fool: Adam daha savunduğu şeyin hangi kapıya çıkacağını idrak etmekten aciz :hhh:

Mihawk'ın h.hakisi olmaması üzerinden eziliyormus gibi bir algı var. Akainu , Aokiji gibi adamlarda da h.haki yok gibi duruyor. Yani h.hakinin tek standardı güç değil. Önce denileni anlamak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık