Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden XX yazmış ve en az 13 yıl önce yazmamış? Veya neden 2 yıl önce demek yerine 02 yıl önce demiş bunu açıklayabilir misiniz?

Yav hacım millet teroiler üretiyor bu konuda altındaki mesajı bulmak için sen ise güç dengesi olarak algılıyorsun benim sana bu konu hakkında daha diyeceğim bir şey yok. İlerde ayrıntılı açıklanırsa “ha ben tahmin ediyordum” gibisinden bir şey deme de :)

Mihawk bizzat kendisi yarıda kesiyor duelloyu ve sonra devam edelim diyor.
Hımm, açıklanan bir şey yok yani. Neden açıklandı yazdın o halde? Teorilerle mi tartışacağız? Deniz kralına kol veren yonkou savunmak zor iş be.

Mihawk'ın yarıda kesme sebebi açık ama bak. Denizcilerin planı devreye giriyor. O yüzden yarıda bırakıyorlar.

Başka bir şey var mıydı?

Hımm, açıklanan bir şey yok yani. Neden açıklandı yazdın o halde? Teorilerle mi tartışacağız? Deniz kralına kol veren yonkou savunmak zor iş be.

Mihawk'ın yarıda kesme sebebi açık ama bak. Denizcilerin planı devreye giriyor. O yüzden yarıda bırakıyorlar.

Başka bir şey var mıydı?
Öyle bir konu açılmamış mıydı? Denizciler duvarı kaldırıp ateşe başlayacaktı, Mihawk o yüzden çekiliyordu gibi. Öyle bir şey hatırlıyorum.

Neden XX yazmış ve en az 13 yıl önce yazmamış? Veya neden 2 yıl önce demek yerine 02 yıl önce demiş bunu açıklayabilir misiniz?
Sen de neye takıyorsun :/ Hem XX değil, ?? yazmışlar aslında. Demek ki basarken sayı formatı olarak çift hane kullanmışlar, tabi 01,02,03... diye gider öyleyse. Hane formatıyla alakalıdır.

O ortadaki yerin 05 olabileceğini öne sürüyor, kronoliji yok diyor.
Yani tamam da neden böyle bir şey yapsınlar. Böyle önemsiz bir yerde xdZaa yapmaya uğraşmazlar. Hangi açıdan bakarsan bak tarihsel sıraya göre yazıp geçmişler. Sinekten yağ çıkarmak deyimi yetersiz kalıyor aksi durumu söylemek için.

Öyle bir konu açılmamış mıydı? Denizciler duvarı kaldırıp ateşe başlayacaktı, Mihawk o yüzden çekiliyordu gibi. Öyle bir şey hatırlıyorum.
Evet, dediğin gibi. Mangada açıkça belli zaten. Bunu söyleyince de; "yonkou olsa tek atardı," yazmaya başlamışlardı. Sonra Big Mom rezaleti falan oldu işte. Şimdi Shanks'ın yonkou iken deniz canavarına kol verdiğini de öğrendik. Muazzam ya.

Shanks 26 yaşından önce yonkou olmuş, bu nasıl bir saçmalıktır. Biz de Lufy hızlı gelişiyor diye laf ediyoruz. Asıl rezillik bu değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık